Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه 11 فروردین 1399 Featured

By نگین رجبی فروردين 13, 1399 90 0
فال روزانه 11 فروردین 1399 فال روزانه 11 فروردین 1399

فال روزانه 11 فروردین 1399

فروردین


برای شخصی کاری انجام داده اید اما از شما قدردانی نشده است و این عمل بسیار شما را دلگیر و غمگین کرده، ناراحت نباشید اگر کاری کرده اید در راه رضای خدا انجام شده و خداوند پاداش کار شما را خواهد داد. خبرهای خوبی در راه است که حال شما را بهبود می بخشد.


اردیبهشت


با کسی بحث و گفتگویی داشته اید که به ناراحتی و دلگیر ختم شده است. اما صبور باشید که او از گفته ی خود پشیمان خواهد شد و به دلجویی نزد شما می آید و همیشه در خاطر داشته باشید که روزگار همیشه یکسان و بر یک پایه نمی چرخد.


خرداد


امروز برای شما بسیار خوش یمن است و در طالع شما خوش اقبالی و موفقیت دیده می شود. مطمئن باشید که خداوند متعال با شما همراه است و موفقیت های بسیاری انتظار شما را می کشد. به خدا توکل کنید و خواسته ی خود را انجام دهید که پر از موفقیت است.


تیر


عده ای از افراد ناآگاه و بی تخصص شما را به غلط راهنمایی می کنند، از آن ها دوری کنید و سعی داشته باشید با فرد دنیا دیده و قابل اعتمادی مشورت کنید. ایده هایی که دارید را عملی کنید و نگران شکست خوردن نباشید به زودی به موقیت های بزرگی می رسید.

 

مرداد


شما فردی تنها هستید که اخیر از تنهایی رنج می برید و تنهایی تان بیش از حد شده است. شما همیشه جوان و زیبا باقی نمی مانید. تا فرصت دارید دارید فکری بکنید در دوران کهولت سن به مونس و همدم نیاز دارید تا در سختی، مشکلات و شادی هایتان کنارتان باشد.


شهریور


شما انسان بسیار متواضع و فروتنی هستید ولی مورد بی مهری اطرافیان قرارگرفته اید و از این بابت احساس ناراحتی می کنید. صبور باشید این مشکلات به زودی رفع خواهد شد. به خدا توکل کنید گشایشی در راه است.


مهر


شما ادمی هستید که به عهد های خود پایبند هستید. و در زندگی به معنویات بیشتر از مادیات اهمیت می دهید و به همین خاطر خیلی دلسوخته اید اما مطمئن باشید که موفقیت از آن شماست از یاد خدا غافل نباشید. سفری در پیش است که غم های شما را تسکین می دهد.


آبان


با کسی همنشین شده اید که گفتار و رفتار او تاثیرات زیادی در شما داشته است، و حتی باعث شده که مسیر زندگی شما را دچار تغییراتی کرده، هدف های پیشنهادی او را دنبال کنید که بسیار پر خیر و برکت است. به فعالیت خود را ادامه دهید که موفق خواهید شد.

 

آذر


به خداوند امیدوار باشید، از رحمت خدا ناامید نشوید و در خواندن نماز اول وقت کاهلی نکنید. بسیار دعا کنید که دعای شما کار ساز است. هرگز مغرور نشوید که خداوند از غرور بیزار است و خداوند با فروتنان است.

دی
شب و روزتان را وقف به دست آوردن تنها یک چیز نکنید، زندگی پستی ها و بلندی های زیادی دارد به خدا توکل کنید. کلید حل مشکلات به دست اوست. آن قدر خیالاتی نباشید ارزش خود را در همه جا نگه دارید.


بهمن
اگر به پند ها و نصیحت های افراد دنیا دیده و قابل اعتماد گوش کنید بسیار کامیاب می شوید و راه را از چاه تشخیص می دهید. به خداوند توکل کنید و کار خود را آغاز کنید. موفقیت نزدیک است.


اسفند


اگر خواستار موفقیت و محبوبیت در میان آشنایان و دوستان خود هستید، سعی کنید در دوستی ثابت قدم باشید زیرا موفقیت زمانی حاصل می شود که شما در اتحاد و دوستی خالصانه قدم بردارید. پس بی وفایی را کنار بگذارید.

 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on چهارشنبه, 13 فروردين 1399 19:17

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.