Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 950

فال روزانه 12 اردیبهشت

By زهره احمدی ارديبهشت 12, 1398 270 0
فال رورانه 12 اریبهشت 98 فال رورانه 12 اریبهشت 98

فال روزانه 12 اردیبهشت، به شما از امروزتان می گوید.

فروردین


برای تغییرات روحیه و حال واحوال خود، نیاز به یک برنامه غذایی منظم، رژیم و ورزش های روزانه دارید. سریعا به این کار اقدام کنید زیرا که باعث می شود در آینده، امید بیشتری نسبت به خود داشته باشید. شما رویاهای زیادی را در ذهن خود پرورش می دهید بطوری که تمام فکر شما به این رویاها است البته جای نگرانی نیست شما هیچوقت در تحویل کارهایتان با مشکل مواجه نشده اید. بیشتر با خانواده خود وقت بگذرانید و مراقب سلامت جسمی خود باشید.


اردیبهشت


امروز بهتر است که تمام فکر و ذهنتان روی کارتان متمرکز شود. گرچه که داشتن این تمرکز کار سختی است. اگر شما بیش از اندازه تحت فشار قرار بگیرید ناراحت و آشفته می شوید. شما امروز در گیر کارهایی خواهید بود که در طول هفته قادر به پایان رساندن آنها نبوده اید، اگر می خواهید کارهایتان زودتر تموم شوند و به آغوش خانواده برگردید فقط روی کارتان تمرکز داشته باشید با دقت و حوصله بسیار کارهای عقب افتاده خود را، نظم دهید.

خرداد


برای داشتن یک برنامه دقیق ومنظم بهتراست که یک لیست از تمام کارهایی که می خواهید انجام دهید تهیه کنید تا همه کارها مرتب انجام شوند، شما در پرداخت صورت حساب ها نظم دقیقی ندارید البته کارهای خانه را، هم مرتب انجام نمی دهید امروز وقت آن رسیده که مقداری به امور خانه رسیدگی کنید. شما برای انجام این امور می توانید از دیگران نیز کمک بگیرید.

تیر


امروز احساس می کنید به شدت تحت فشار قرار گرفته اید و به جای اینکه زانوی غم بغل بگیرید سعی کنید کمی ذهنتان را سر وسامان دهید البته شما دارای خصوصیات اخلاقی خوب هستید مثل خونگرم، منحصر به فرد و اجتماعی بودن که خود این خصوصیات امروز به شما کمک خواهند کرد که این افکار منفی و نگرانی را از خود دور کنید به آغوش خانواده برگردید و لحظات خاطره انگیزی را، برای خود رقم بزنید.


مرداد


امروز روز خوبی برای شما خواهد بود بهتر است که از فرصت های پیش امده نهایت استفاده را ببرید و کارها را به آرامی و دقت انجام دهید زیرا که استرس، برای شما خوب نخواهد بود. امروز در موجی قرار گرفته اید که اعتماد بنفستان بیش از همیشه بالاست بهتر است که از این موج برای پیش برد کارتان بهره بگیرید یعنی کارهای پیش آمده را با اعتماد بنفس بالا انجام دهید.


شهریور


امروز روز خوبی برای شروع یک عشق و یا انجام پروژه های کاری می باشد. بهتر است روحیه خود را بیشتر تقویت کنید برای خودتان بیشتر وقت بگذارید مثلا نقاشی دلخواه خود را بکشید یا کتاب شعری را مطالعه کنید، در هر صورت هرکاری که شما انجام دهید قطعا و مسلما نتیجه کار خوب از آب در خواهد آمد.


مهر


جو امروز شما طوری است که می توانید ازارتباط داشتن با دیگران لذت ببرید بهتر است که نیروهای منفی را از خود دور کنید و از کسانی که دوستشان دارید حمایت کنید. شما امروز بخاطر رسیدیگی به کارهایتان و خواسته هایتان کمی سردگم شده اید اما اگر از هوش و ذکاوت خود کمی کمک بگیرید می توانید به هر دوی آنها رسیدگی کنید. آخرهفته زمان مناسبی برای استراحت می باشد در آخر هفته ها کمتر به خودتان فشار بیاورید.

آبان


شما از آن دسته افرادی هستید که برای هدف و خواسته تان نهایت تلاش را می کنید و تا رسیدن به آن خواسته دست از تلاش بر نمی دارید و معمولا هم موفق می شوید. شما باید کمی بیشتر به خودتان افتخار کنید. امروز روز مناسبی برای تفریح وسرگرمی گروهی می باشد اگر می توانید به خودتان فرصت باهم بودن با دوستانتان را بدهید و کمتر به مشکلاتتان فکر کنید زیرا زندگی همواره و همیشه مشکلات خود را دارد.

آذر


امروز خواسته های متعدد و گوناگون دیگران از شما باعث شده که بیشتر عصبی شوید. توصیه ما به شما این است آرام و صبور باشید و با آرامش به انجام خواسته ها بپردازید. سعی کنید که نظرات اطرافیان کمتر رو شما تاثیر گذار باشد و با عقل درایت خود تصمیم گیری کنید. زندگی شخصی و کاری شما خوب پیش می روند فقط ممکن است برای رسیدن به موفقیت کاری کمی شما را، اذیت کند اما موفقیت در کار و حرفه خودتان قطعا اوقاتتان را شیرین خواهد کرد.

دی


امروز شما ازهمه چیزگرفته تا عقاید مذهبی سیاسی اجتماعی، عقاید سرسختانه خودتان را دارید که بهتر است امروز با کسی وارد بحث نشوید زیرا باعث می شود موقعیت کاری و اجتماعی خودتان به خطر بیفتد بهتر است که بدانید هرکس نظرات و عقاید خودش را دارد و شما قادر به تغییر آنها نیستید. بهتر است که شما بیشتر شنونده باشید. شما شخصی جسور،احساساتی، منظم ودقیق، سخت کوش ، وقت شناس هستید که دارای اهداف جاه طلبانه ای می باشید بهتر است که از عجول بودن دست بردارید و همه چیز را به زمان بسپارید.


بهمن


احساس قدر دانی و تشکر از خداوند کاری است که می تواند بطور معجزه آسایی نعمت ها و اتفاقات خوبی را در زندگیتان سرازیر کند. پس هیچوقت توکل بخدا را در زندگی خود فراموش نکنید.
انرژی مثبت و کیهانی امروز باعث می شوند که روزی سرشار از شادی و موفقیت داشته باشید.

اسفند


امروز تمایل زیادی برای خرج کردن پول هایتان دارید که بهتر است کمی خساست به خرج دهید تا در روز های آینده دچار مشکل نشوید. به نظرات دیگران توجه نکنید زیرا خودتان را به چالش می کشید بهتر است که از کسانی که صلاحیت مشورت دادن دارند کمک بگیرید. امروز روز خوبی برای گردش و دورهمی خواهد بود.

 

 

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.