Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه 14 اردیبهشت

By زهره احمدی ارديبهشت 14, 1398 278 0

فال روزانه 14 اردیبهشت، به شما از امروزتان می گوید

فروردین


دوست عزیز امروز بهتر است که بیشتر روی مسائل کاری تمرکز داشته باشید و از فکر های باطل و بیهوده دوری کنید. بهتر است که بیشتر بر احساساتتان کنترل داشته باشید، زیرا که وابستگی بیش از حد به شخص یا چیز خاص، ممکن است در آینده برایتان دردسر ساز شود.
امروز بهتر است که بیشتر به خداوند تبارک و تعالی فکر کنید قدرت خداوند را دست کم نگیرید و زندگی آینده خود را به خدا بسپارید به خدا توکل کنید.

 

اردیبهشت


دوست اردیبهشت ماهی برای اینکه نا امیدی به سراغت نیاید بهتراست که با افراد مثبت اندیش بیشتر نشست و برخاست کنی تا بیشتر نسبت به آینده خوش بین باشی. فقط کافیه با دقت به اطراف خودت نگاه کنی تا ببینی داشتن چیزهای بزرگ دلیل بر خوشبختی نیست شادی های کوچیک هم در اطرافتان هست فقط کافیه نگرش خودتان را کمی تغییر دهید و مثبت و پر انرژی باشید.

خرداد


بهتر است که بدانید شما در زندگی تنها نیستید بهتر است که از کمک اطرافیان استفاده کنید و بار زندگی را به تنهایی به دوش نکشید زیرا که شما احساس خستگی میکنید تمام مسئولیت های زندگی روی دوش شماست. شما با داشتن خصوصیاتی مثل رک بودن، صادق و صریح بودن می توانید مخالفان خودتان را خلع صلاح کنید. وقت آن رسیده که کمی زندگی خود را تغییر دهید.

تیر


بهتر است که از هدف های واقعی خود با خبر بشید و برای رسیدن به آنها حتما تلاش کنید و از تنبلی و سستی کردن دوری کنید. امروز خبر خوشحال کننده ای که مدت ها منتظر شنیدن آن بودید را خواهید شنید و از خوشحالی سر از پا نخواهید شناخت. بهتر است از کسانی که در رسیدن به این امر کمک کردند تشکر کنید و آنها را فراموش نکنید. بهتر است خودتان را سرگرم کنید حل شدن مشکلات را به دست زمان بسپارید.


مرداد


امروز روز خوبی برای شما خواهد بود زیرا که دوستان قدیمی خود را ملاقات خواهید کرد این ملاقات پیشرفت های شغلی خوبی را برای شما رقم خواهد زد.
تعادل در هر کاری شمارا زودتر به اهدافتان نزدیک خواهد کرد پس دست از افراط و تفریط بردارید بهتر است برای حفظ و تناسب اندام خودتان ورزش را در برنامه کاری خود قرار دهید.


شهریور


شما از توانایی واستعداد های خوبی برخوردار هستید توصیه می شود که انها را در زمینه شغلی خود بکار بگیرید تا خودتان را به اطرافیانتان نشان دهید. به زودی پول خوبی در دستان قرار خواهد گرفت و شما مصمم هستید که مشکلاتتان را به زودی حل کنید بهتر است که با برنامه ریزی و تدبیر، مشورت با شریک زندگیتان به رفع مشکلات بپردازید. در این روز ها روابطتتان با نزدیکان نزدیک، گرمتر از قبل خواهد شد.


مهر


این روزها تمایلی به تغییرات در زندگی خود ندارید اما کم کم این تغییرات مثبت شما را خوشحال خواهد کرد. توصیه می شود که زندگی زناشویی خود را ارزیابی کنید و از کنارهمسرتان بودن نهایت لذت راببرید البته به این نکته توجه داشته باشید چیزی که شما را خوشحال می کند لزوما نباید همسرتان را خوشحال کند زیرا که هرکس سلیقه و نظری دارد. پس آزادی که برای خودتان در نظر دارید را برای همسرتان هم در نظر بگیرید.


آبان


امروز بهتر است که با خانواده تان بیشتر وقت بگذارنید ومشکلاتی که برایتان پیش آمده را با آنها در میان بگذارید و از انها مشورت بگیرید زیرا که هیچکس همانند خانوادتان دلسوز شما نیست. اگر روابط عاشقانه ای ندارید و این روز ها بهتر است بیشتر بیرون بروید و روابط اجتماعی خود را گسترش دهید زیرا پیدا کردن عشق زندگیتان در این روابط است.

آذر


برای رسیدن به بهترین نتیجه بهتر است که دست از دخالت بردارید و اجازه دهید مسائل و مشکلات راه طبیعی خود را طی کنند.دست از فکر های بی مورد و نا امید کننده بردارید و تمرکز خود را روی مسائل مهم زندیگی بگذارید و از زندگی لذت ببرید زیرا که مشکلات در زندگی همه افراد وجود دارد مختص شما نیست.


دی


شما باید از تنهایی دست بردارید وقت آن رسیده که بیشتر اجتماعی باشید و با دوستان خود به بهترین مکان ها بروید و کلی خوش بگذارانید. زمان بیشتری برای صرف لباس پوشیدنتان خرج کنید تا اعتماد بنفستان بالاتر برود. این روز ها بسیار دچار تردید می شوید اما به ندای دورنی خودتان گوش کنید و این تردید ها را کنار بگذارید.

بهمن


شما دست روی دست گذاشته اید وتوقع پولدار شدن دارید. راه های زیادی برای پول دار شدن هست اما شما نباید به خود شک داشته باشید، با اعتماد بنفس کامل برای بدست آوردن روزی حلال خود تلاش کنید. جسارت و ریسک پذیری کلید موفقیت انسان های موفق است بهتر است کمی جسارت داشته باشید.

اسفند


برای گرفتن نتیجه دلخواه بهتراست که دست از سردرگمی و عجول بودن بردارید تا به نتیجه دلخواه و مثبت خودتان برسید. از این پس سعی کنید قبل از سخن گفتن کمی به حرف تان فکر کنید زیرا که دیگران نمی دانند چه چیزی در دل شماست و شما چه قصد یا نیتی داشته اید و سبب ناراحتی و دلخوری اطرافیانتان خواهید شد.بهتر است کمی زبان خود را شیرین کنید.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.