Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه 16 اردیبهشت

By زهره احمدی ارديبهشت 16, 1398 281 0
فال روزانه 16 اردیبهشت 98 فال روزانه 16 اردیبهشت 98

فال روزانه 16  اردیبهشت 98 از امروزتان می گوید. 


فروردین


امروز وقت آن رسیده که بیشتر برای خودتان و شخصی که دوستش دارید وقت بگذارید و اختلاف های خودتان را، با آرامش حل کنید. زیرا که شخص دلخواه شما منتظر این است که تا این مسائل پیش پا افتاده را باهم حل کنید. و بطور صریح و جدی باهم صحبت کنید شما در هر کاری که بخواهید موفق می شوید پس این نگرانی هارا کنار بگذارید.

 

اردیبهشت


این روزا خیلی کسل و بی حوصله بنظر می رسید بهتر است که دوباره آن نشاط و شادی را در خود به وجود بیاورید. و بیشتر برای خودتان و سلامتیتان وقت بگذارید و رژیم غذایی مناسب همراه با پیاده روی را، در برنامه روزانه خود قرار دهید.امروز به شما توصیه می شود در مقابل عوامل استرس زا راحت ترین راه را در نظر بگیرید.

 

خرداد


این روزا ممکن است با شریک زندگیان به مشکلاتی بر بخورید که باید با درایت و آگاهی، مدیریت خود، از پس این اختلاف ها بربیاید. امروز برای شما همه چیز خوب و عالی پیش خواهد رفت. توصیه می شود روابط اجتماعی خود را گسترش دهید مثلا به یک دور همی دوستانه بروید و اوقات خوب وخوشی را برای خودتان به رقم بزنید.

 

تیر


این روزا فضای خانه برایتان کسل و خسته کننده شده، بهتر است که دست به کمر همت بزنید و تغییراتی در دکوراسیون خانه به وجود بیاورید. ذهن شما سرشار از ایده ها ی عالی است فقط کافیست کمی بیشتر وقت بگذارید می توانید با مقدار کمی پارچه، کوسن های مبل را عوض کنید و ختنه را سر شار از انرژی کنید.

 

مرداد


درک کردن دیگران یکی از ویژگی های مهم شماست و این ویژگی شمارا در مقابل دوستانتان دوست داشتنی تر کرده است. شما دشمن تنیلی و بیکاری هستید زیرا میدانید که بیکاری باعث تنبلی و کسلی شما می شود و نسبت به زندگی دلسرد و نا امید می شوید. اگر همچین موقعیتی برایتان پیش آمد بهتر است که به جای دلسردی و نا امیدی به بیرون بروید و از این احساس ها دوری کنید.

 

شهریور


شما از هوش و استعداد بسیار بالایی برخوردارهستید که به راحتی میتوانید مشکلات پیش پا افتاده را، راحت حل کنید. امروز به طور غیر منتظره ای پولی را که مدت ها پیش قرض داده بودید و فراموشش کرده بودید به دستتان می رسد پس برای خرج کردن آن عذاب وجدان نداشته باشید و خوش باشید.

 

مهر


این روزا شما خیلی تلاش می کنید و این تلاش ها باعث خستگی شما شده است زمان رسیده کمی به خودتان استراحت دهید گرچه از زمان های گذشته کفته اند نابرده رنج گنج میسر نمی شود اما بهتر است که کمی صبر و حوصله به خرج دهید تا به هدف خود برسید.

 

آبان


با هوش و درایت شما، آینده ای کاری خوب و عالی، و سرشار از موفقیت دیده می شود بهتر است که برنامه ریزی های منطقی برای خود داشته باشید. توصیه می شود که بر عدم کارایی های خود هم واقع بین باشید و بر این عدم کارایی ها برنامه ریزی داشته باشید و توانایی های خودتان را تقویت کنید تا هر چه زودتر به موفقیت های کاری دست بیابید.

 

آذر


این روزا از لحاظ روحی احساس خوبی نخواهید داشت و هیچ تلاشی برای خوب شدن حالتان و روحیه تان نمی کنید. به زودی از شر یک دردسر بزرگ راحت می شوید و اوضاع بر وقفتان خواهد شد. امروز یک روز خوش بینانه است بهتر است با کسانی که قطع رابطه کردید ارتباط برقرار کنید و معاشرتا هایتان را از سر بگیرید.

 

دی


فکر کردن به اهدافتان و برنامه ریزی برای آنها شما ر ا قدرتمند تر و جسورتر می کند. بهتر است که با گذشته تان خداحافظی کنید و منتظر آینده ای درخشان و عالی باشد که قطعا برای شما اتفاق می افتد. حال و هوای رمانتیکی برایتان پیش بینی می شود که بهتر است از این موقعیت استفاده کنید.

 

بهمن


امروز انرژی کیهانی شما کاهش یافته و بیشتر دنبال تنها بودن هستید و از جمع های گروهی و خانوادگی دوری می کنید.این روزا ممکن است که در مورد مسائل عاطفی دچار مشکل شوید بهتر است برای رهایی از این مشکلات با افراد باتجربه و متخصص مشورت کنید.

 

اسفند


به دلیل خلق و خوی شما روابط عاطفی شما این روزا پر از تنش شده است.بهتر است که کنترل بیشتری بر روی اعصاب خودتان داشته باشید. احساس خودکفایی باعث کبر و غرور شما شده است باعث شده که بیش از حد مغرور شوید اما بهتر است که در بعضی از موارد از مسن تر ها و افراد با تجربه مشورت، کمک بگیرید.

 

Rate this item
(1 Vote)
Last modified on دوشنبه, 16 ارديبهشت 1398 08:37

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.