Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه 18 اردیبهشت

By زهره احمدی ارديبهشت 18, 1398 257 0
فال روزانه 18 اردیبهشت فال روزانه 18 اردیبهشت

فال روزانه 18 اردیبهشت 98 به شما از امروزتان می گوید


فروردین


امروز سعی کنید از کسانی که شما را برای رسیدن به هدفتان یاری کردند قدر دانی کنید. انرژی شما امروز نسبت به سایر روز های قبل کمتر است و این کمبود انرژی را، همکارانتان به خوبی حس می کنند زیرا که بر روی خلق و خوی شما تاثیر گذاشته است. دشواری ها و مشکلات زندگی که بر سر راهتان قرار گرفته اند به زودی حل خواهد شد و زندکی روز خوشش را به شما نشان خواهد داد.

 

اردیبهشت


سعی کنید که منطقی تر رفتار کنید و کمتر به احساساتتان بپردازید شما باید این توانایی تمایز بین عقل و احساس را در خود افزایش دهید. درست است که احساسات واقعی هستند اما در تصمیم گیری ها بهتر است که از عقل و منطق خودتان کمک بگیرید. قدر دوستی های گذشته را بدانید و معاشرت با آنها را افزایش دهید.

 

خرداد


دوستانتان راهنمای خوبی برای شما هستند شما می تدانید هر زمان که خواستید از دوستانتان کمک بگیرید زیرا که حامی های خوبی برای شما هستند. این روز ها احساس می کنید اوضاع بر وفق مرادتان نیست همین احساس باعث شده که شما احساس نا امیدی بکنید و تاثیر منفی برشما می گذارد. مطمئن باشید که موانع زیادی را بر سر راهتان قرار خواهد داد در این شرایط توصیه می شود با اعتماد بنفس، صیر و حوصله مشکلات را حل کنید.

 

تیر


امروز روز خوبی برای ساماندهی به اوضاع کار و خانه است. این کار می تواند تمیز کردن اتاق شخصی یا تمیز کردن کمد ها باشد بهتر است که دست به کار شوید و هرچه زودتر انجام دهید و شهامت این را داشته باشید که وسایلی که از آنها استفاده نمی کنید را دور بیندازید و مطمئن باشید که چندین برابر از آنها بهتر به زندگیتان بر خواهند گشت.

 

مرداد


بهتر است که از قضاوت کردن های بی مورد دست بردارید زیرا که کاری سمی و خطرناک است و باعث اختلاف می شود. امروز روز پر مشغله ای برایتان خواهد بود بهتر است که انرژی خود را بالا نگه دارید خودتان را سازماندهی کنید تا موقعیت های استرس زا و مشغله های کاری کمتر به شما فشار بیاورند.

 

شهریور


انگیزه و اراده خودتان را برای ادامه زندگی بیشتر کنید زیرا که زندگی پستی و بلندی های بسیار دارد.اگر اعتماد بنفس داشته باشید قطعا تمام مشکلات زندگی را حل خواهید کرد.هرچه انعطاف پذیری بیشتری از خود نشان دهید نتیجه بهتری خواهید گرفت. امروز برای تسخیر قلب کسی که دوستش دارید روز خوب و مناسبی است.

 

مهر


شما سعی در تحمیل افکار و عقایتدتان به دیگران را دارید بهتر است که این نکته را بدانید هرکس عقاید و افکار خودش را دارد دست از زورگویی بردارید. زیرا بحث وجدل ها به ضرر خودتان خواهد بود و باعث افزایش اضطراب در زندگیتان می شوند. توصیه می شود برای اینکه از شر این اضطراب ها رهایی یابید به سفری کوتاه یا طبیعت گردی بروید و اوضاع روحی خود را بهبود ببخشید.

 

آبان


بهتر است برای اینکه بر روی امور کارتان بیشتر کنترل داشته باشید روزانه فقط نیم ساعت انجام امور کارهایتان بپردازید و برای حل مشکلاتتان سعی کنید از مشورت افراد خردمند استفاده کنید و نگران نباشید قطعا با توکل به خدا موفقیت از آن شماست. به زودی پولی به دستتان می رسد که تمام چاله های زندگیتان را پر خواهد کرد.

 

آذر


به کاری که می خواهید انجام دهید اطمینان داشته باشید و هی از این شاخه به اون شاخه نپرید زیرا که با اراده ،موفقیت از آن شما خواهد شد. آنچه را که باید انجام دهید پشت گوش نیندازید تا مسیر رسیدن به موفقیت برایتان هموار شود. شما سر شار از ایده های ناب و تازه هستید فقط کافی است آنها را عملی کنید.

 

دی


یک شادی مهم و غیره منتظره در راه است که تغییرات مهمی را در زندگیتان به وجود خواهند آورد. سعی کنید با مردم دانا مشورت و نشست و برخاست کنید تا تاثیرات آن را در زندگی خود ببینید. سعی کنید از افکار منفی دوری کنید نگران نباشید و مطمئن باشید که لطف خدا شامل حال شما خواهد شد و زندگی روی خوشش را به شما نشان خواهد داد.

 

بهمن


این روزا بهتر است که تغییرات مثبت در خودتان ایجاد کنید تا تغییرات اساسی و مهم در زندگیتان رخ دهد. بهتر است تا از حمایت های اطرافیانتان قدر دانی و تشکر کنید زیرا که آ نها موظف نیستند تا در همه شرایط حمایت کنند. امروز زمان خوب برای اجرایی کردن ایده هایتان است.

 

اسفند


تغییرات بزرگی در زندگیتان رخ می دهید که سبب خوشحالی شما می شود و کاری که از قبل آغاز کرده بودید بالاخره به نتیجه می رسد. اجازه ندهید فشار های بیرونی باعث متزلزل شدن اعتماد بنفس شما شود و در رسیدن به موفقیت وقفه ایجاد کند همچنان با اعتماد بنفس به کارتان ادامه دهید.

Rate this item
(1 Vote)
Last modified on پنج شنبه, 19 ارديبهشت 1398 04:17

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.