Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه 19 اردیبهشت

By زهره احمدی ارديبهشت 19, 1398 238 0
فال روزانه 19 اردیبهشت فال روزانه 19 اردیبهشت

فال روزانه 19 اردیبهشت از امروزتان به شما می گوید.

فروردین


امروز بهتر است قبل از خارج شدن از خانه، کمی به سر و وضع خانه برسید زیرا ممکن است مهمان ناخوانده ای داشته باشید. اگر این امکان را دارید آنها را به صرف غذا دعوت کنید بطور خلاصه به خوبی از مهمانانتان پذیرایی کنید زیرا ممکن است که در آینده نزدیک سبب ارتقای موقعیت شما شوند.

 

اردیبهشت


امروز فرصت عالی و تکرار نشدنی برای انجام کارهایی است که حال دلتان را خوب میکند، شما را در رسیدن به هدفتان یاری می دهد. بهترین کار برنامه ریزی برای سفر چند روزه به جاهایی است که تا حالا نرفته اید زیرا که با اینکه کار حال دل و روحتان بهبود پیدا خواهد کرد.

 

خرداد


بهتر است برای تمدید اعصابتان برنامه ی یک پیکنیک دونفره یا به همراه خانواده را برای خودتان طراحی کنید. شما امروز از لحاظ ظاهری و رفتاری جذابیت بالایی دارید بطوریکه اطرافینتان را جذب خودتان می کنید تا می توانید از این انرژی مثبت استفاده کنید زیرا این حس مثبت تا ابد ماندگار نیست.


تیر


شما باید بدانید که مشکلات در همان لحظه که به وجود می آیبند، حل نمی شوند نیاز به زمان و صبر شکیبایی شما بستگی دارد. فرصت و شانس های خوبی برای شما رخ می دهد اجازه ندهید این فرصت ها خیلی زود از دستتان بروند زیرا که می دانید شانس فقط یک بار در خانه ی آدم را میزند پس حواستان به موقعیت ها و فرصت های مفید باشد.

 

مرداد


بهتر است که در زندگی مشترک، تعادلتان را حفظ کنید و حفظ کردن تعادل را الویت اول زندگی خود قرار دهید و نتایج مثبت آن را در زندگی خود مشاهده کنید. کمی به خودتاان استراحت دهید و آن چهره عبوس و اخمو را از خودتان دور کنید زیرا باعث می شود افراد دیگر از معاشرت با شما لذت کافی را نبرند.

 

شهریور


بهتر است ارزش های خودتان را با آرزوهای جاه طلبانه تان مقایسه نکنید و به سادگی به کارهای خودتان رسیدگی کنید تا به اهداف تان برسید . این روزها، روزای مثبت و عالی است برای انجام پروژه های کاریتان، شما جاه طلب و خلاق هستید که این ویژگی باعث می شود در جایگاه شغلی خود ارتقا پیدا کنید.

 

مهر


در زندگی تان اختلافاتی به وجو آمده است که کسی جز خودتان مقصر وباعث آن اختلافات نیست. بهتر است بدبینی ها را کنار بگذارید و اجازه دهید تا زندگی زیبایی هایش را به شما نشان دهد. دست از خود خواهی و خود بینی بردارید زیرا که تمام انسان ها دارای خصوصیات خوب هستند شما با فخر فروشی خودتان را از جمع دوستانتان دور می کنید.

 

آبان


نگرش خود را نسبت به زندگی تغییر دهید وقت آن رسیده که بزرگتر فکر کنید تا راه و مسیر زندگی برایتان آسان تر شود. اعتماد بنفس بالای شما باعث شده که از موقعیت اجتماعی بالایی برخور دار شوید بهتر است از این موقعیت استفاده کنید و با دوستان خود به طبیعت گردی بروید. برای داشتن یک تناسب اندام روزانه نیم ساعت پیاده روی کنید و مصرف سبزی و میوه را در برنامه غذایی خود قرار دهید.


آذر


امروز شما فوق العاده عالی بنظر می رسید و این را از نگاه تحسین آمیز دیگران متوجه خواهید شد. امروز شما بیشتر از سایر روزهای قبل احساس لذت بردن از زندگی را خواهید داشت که این احساس خوب به نگرش خود شما بر می گردد پس افکار مثبت داشته باشید. از ولخرجی های بی مورد و اضافی دور کنید زیرا که در آخر به بی پولی خواهید خورد.

 

دی


امروز روز شانس شماست مخصوصا اگر پای مسائل عاطفی و کاری در میان باشد. ستاره ها این فرصت را به شما می دهند که روابط عاطفی شما برجسته تر شوند. خبرهای های خوبی در راه است موقعیت شغلی شما ثبات پیدا خواهد کرد زیرا که شما برای رسیدن به این موقعیت زحمت زیادی کشیدید و نتایج مثبت آن را در آینده خواهید دید.

 

بهمن


زندگی آرامی دارید اما باید بیشتر به کودکان خود نزدیک شوید و آنهارا بیشتر درک کنید و زمان بیشتری را به آنها اختصاص دهید.
فعلا اوضاع اقتصادی شما خوب نیست بهتر است که بیشتر پس انداز کنید.

 

اسفند


بهتر است دیکتاتور بازی را کنار بگذارید زیراسبب بروز اختلاف و مشکلات زیادی می شود. زمان افسوس خوردن گذشته، بهتر است به جای افسوس خوردن بلند شوید و برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش کنید.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.