Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روزانه 21 اردیبهشت

By زهره احمدی ارديبهشت 21, 1398 257 0
فال روزانه 21 اردیبهشت فال روزانه 21 اردیبهشت

فال روزانه 21 اردیبهشت به شما از امروزتان می گوید.

فروردین


با توان مدیریتی عالی که دارید می توانید با استرس و اضطراب هایتان مقابله کنید و به راحتی از پس آنها بربیاید. بیش از حد به دشمنان به ظاهر دوست خود اعتماد نکنید. تغیرات بزرگ و مثبت در زندگیتان در حال انجام شدن هستند بهتر است که انرژی بیشتری داشته باشید و به خدای بزرگ توکل کنید. برای اینکه رابطه عمیقی با فرزندان خود داشته باشید بیشتر با آنها رابطه دوستانه برقرار کنید.

اردیبهشت


گاهی پیش می آید که دوستان خود را فراموش می کنید و این کارشما باعث ناراحتی دوستانتان می شود اگر به این کارادامه دهید تمام آنها را از دست خواهید داد. اجازه ندهید که شرایط استرس زا اعتماد بنفس شما را از بین ببرد، با اعتماد بنفس بالا برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان تلاش کنید.


خرداد


بین وظایفتان حد اعتدال را رعایت کنید درغیر این صورت فرصت های عالی را از دست می دهید. برای توسعه اموال خود یا حفظ منابع مالی ایده های خوبی در ذهن دارید فقط سعی کنید آنها را به مراحل اجرایی نزدیکتر کنید. در ضمن لزومی ندارد که تمام اتفاقات بیرون از خانه را برای همسر و فرزندتان بازگو کنید زیرا این کار تاثیری منفی در زندگی شخصی خودتان میگذارد وباعث می شوید تا افکار و احساسات آنها تحت تاثیر حرف های شما قرار بگیرد.

تیر


هرچه بیشتر ازهوش و استعداد خود استفاده کنید چیزهایی بدست می آورید که باعث خوشحالی شما می شود. اگر وسط یک پروژه کاری مهم هستید توصیه می شود که نکات مثبت و منفی را در نظر بگیرید تا موفقیت های کاری را نصیب خود کنید. کنترل روابط عاطفی از دستتان خارج شده است بهتر است کمی انعطاف از خودتان نشان دهید گرفتن کادو های کوچک را برای عشقتان در نظر بگیرید وعشق را در وجود خودتان پرورش دهید.

مرداد


در خرج کردن پول های خود کمی خساست به خرج دهید زیرا که ممکن است این ولخرجی ها باعث بی پولی شما شود. اگر در یک گروه کار می کنید ممکن است بین شما و همکارانتان اختلاف نظر بیفتد بهتر است که نظرات خودتان را تحمیل نکنید و آماده شنیدن هر نوع انتقادی از طرف دوستانتان و همکارانتان باشید.

شهریور


تمام ناراحتی ها و اختلاف ها به زودی فراموش خواهند شد و شما چیزهای جدیدی از زندگی فرا خواهید گرفت. شما فن بیان قوی دارید از این توانایی برای رابطه عشقی و احساسی خود استفاده کنید. این روزها با مشکلات مالی جدی روبه رو هستید اما نگران نباشید به زودی این مشکلات از بین خواهند رفت و دوباره آسایش و آرامش به ذهن و دل شما بر خواهد گشت.


مهر


این روز ها تمام کارهایتان روی هم تلنبار شده اند بهتر است که با برنامه ریزی دقیق و منظم و الویت بندی کردن کارها را انجام دهید و از فشار کارها کم کنید. در محیط کاری مسائلی برایتان رخ می دهد که غیر قابل پیش بینی خواهند بود شما با درایت و آگاهی می توانید این مسائل را برای رسیدن به موفقیت و هدفتان تحت تاثیر قرار دهید.

آبان


مدتی است که به دنبال تغییراتی در زندگی خود هستید به زودی شرایط برای این تغییرات به وجو خواهند آمد. اکثر آبان ماهی ها امروز امور عاشقانه و لذت های بیشماری را تجربه خواهند کرد. بهتر است که انتقاد کردن و حسادت را کنار بگذارید زیرا که به خودتان آسیب می رساند و از هر گونه وابستگی به غیر، اجتناب و دوری کنید که به ضرر خودتان است. برای پیش برد اهدافتان فقط اعتماد بنفس کافی نیست باید با افراد آگاه مشورت کنید.

آذر


این روز ها بیش از حد عصبانی می شوید و از کوره در می روید و این عصبانیت و بی حوصلگی در روابط عاشقانه شما هم تاثیر گذاشته و در بر خورد باعشقتان زود از کوره در می روید اما بدانید که این رفتار شما غیر منطقی است زیرا که او مرتکب گناهی نشده است اگر برای این مشکل اقدامی نکنید شکاف عمیقی بین شما ایجاد می شود که دیگر قابل جبران نخواهد بود.

دی


شما فردی فعال و پر انرژی و مهربان هستید که اهل مطالعه و تحقیق می باشید و اراده قوی هم دارید اما اخلاق های منفی هم دارید مثل دمدمی مزاج بودنتان باید از این اخلاق دوری کنید و صبور باشید تا بهترینا برای شما رقم بخورند. مدت هاست که خودتان را رها کرده اید برای اینکه این وضعیت تغییر کند بیشتر به وضعیت روحی و جسمی خود برسید و سفرهای کاری یا تفریحی را برای بهتر شدن اوضاع روحی خود در نظر بگیرید.

بهمن


این روز ها سعی کنید بیشتر به خودتان برسید و بیشتر استراحت کنید. بهتراست که کار خود را مرتب و منظم انجام دهید و پس اندازه های مالی داشته باشید. پیشنهاد می کنیم که این روزا عشقتان را الویت اول قرار دهید زیرا که او بیشتر از همه به شما نیاز دارد. بهتر است که کمتر خودتان را درگیر حرف و حدیث ها کنید و از غیبت کردن جدا خود داری کنید.

اسفند


این روز ها نسبت به شرایط پیش آمده احساس نارضایتی و ناراحتی می کنید اما همه چیز خیلی زودتر از آن که فکرش را بکنید حل خواهد شد. نسبت به کارهایتان تنبل و بی تفاوت نباشید، برعکس شور و شوق زیاد از خود نشان دهید زیرا که امید داشتن خود حلال تمام مشکل هاست.

Rate this item
(1 Vote)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.