Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روز 12 شهریور 1399 Featured

فال روز 12 شهریور 1399 فال روز 12 شهریور 1399

فال روز 12 شهریور 1399 ، متولدین فروردین: امروز شما سعی می کنید بسیار خوشبین باشید ، اما یک نیروی درونی قوی می خواهد شما را با حقایق روبه رو، و از این خوشبینی در بیاورد. شخصی با عصبانی کردن شما می خواهد حال خوبتان را از شما بگیرد ، تلاش کنید ناراحت نشوید و عصبانیتتان را کنترل کنید . دشمنان منتظر تماشای ناراحتی و غم شما هستند .


متولدین اردیبهشت :


نیاز های شخصی شما به سرعت زیاد می شود و شاید فکر کنید برآورده کردن آنها کار شما نیست. خوشحال باشید که این نیازها با کمی صبوری حل می شود و شما آسوده خاطر می شوید. امروز کمی وقت دارید تا به کار های مورد علاقه خود بپردازید و حالتان را بهتر کنید. امروز یکی از اطرافیانتان به طور ناخواسته و عجیبی یکی از آرزو های شما را برآورده می کند.


متولدین خرداد:


امروز همه از شما تعریف می کنند و شما از این موضوع خیلی خوشحال هستید، اما حواستان باشد که مغرور نشوید. غرور، شما را از پیشرفت دور می کند. به اطرافیان خود احترام بگذارید و آنها را از خودتان راضی نگه دارید. بعداز ظهر امروز ممکن است مشکلی برایتان پیش بیاید که باعث عصبانیتتان شود، این موضوع با حرف زدن درست نمی شود. سعی کنید به جای حرف زدن عمل کنید.


متولدین تیر:


امروز کارهایتان بسیار خوب و سریع پیش می رود. سعی کنید بدون استرس به کارهایتان رسیدگی کنید و به نتیجه آن هم فکر نکنید. اگر کارهایتان را با دقت انجام دهید حتما نتیجه خوبی خواهید گرفت. امروز صبح با شخصی دعوا می کنید اما این موضوع تا عصر حل می شود. مراقب باشید حرف هایی نزنید که بعد پشیمان شوید.


متولدین مرداد:


امروز برای شما روز خوبی است، سعی دارید با همه مهربان باشید و دلشان را به دست بیاورید. اطرافیانتان عاشق شخصیت خونگرم شما هستند. اگر کسی اطرافتان هست که روز سختی دارد، سعی کنید به او کمک کنید و همراه او باشید. به خودتان سخت نگیرید و سعی کنید با انجام آرام کارها از آنها لذت ببرید.


متولدین شهریور:


شما سخت مشغول رسیدن به قله های موفقیت در حرفه خود هستید و همه ی چشم ها به شما دوخته شده است. متاسفانه مجبور شده اید یکی از آرزوهایتان را برای رسیدن به هدف قربانی کنید، سعی کنید به این موضوع فکر نکنید و خودتان را اذیت نکنید. برای داشتن رابطه ی عاطفی بهتر، سعی کنید صادقانه عمل کنید و خود واقعیتان را نشان دهید.


متولدین مهر:


امروز کمی به خودتان برسید و حالتان را خوب کنید. توجه زیاد به خانواده، جامعه، محیط زیست و...باعث دور شدن شما از خودتان شده است. با فکر کردن به اطرافتان سعی کنید بفهمید چه چیزی در اطرافتان می گذرد. با توجه به تجربیات خود برنامه ریزی دقیقی انجام دهید و طبق آن پیش بروید. کارهای بدون برنامه شما را از هدفتان دور می کند.


متولدین آبان:


صمیمیت خود را از خانواده و دوستان فرا تر ببرید و سعی کنید برای داشتن روابط کاری بهتر بیشتر با همکارانتان صمیمی شوید و آنها را به حریمتان راه بدهید. حفاظی که دور خود کشیده اید باعث دور شدن موفقیت از شما می شود. برای حل مشکلات خیلی سخت گیرید، سعی کنید راحت با آنها کنار بیایید و بعد از پیدا شدن راه حل برای آنها، دیگر به آنها فکر نکنید.


متولدین آذر:


امروز شرایط روحیتان بسیار خوب است. فرصتی طلایی برایتان پیش آمده تا بتوانید با برنامه ریزی همه ی کارهایتان را به درستی انجام دهید. اگر شما یک پله از دوستانتان پایین تر هستید سعی کنید این موضوع بیش از حد روی شما تاثیر نگذارد و شما را از اهدافتان دور نکند. اگر با آنها خوب رفتار کنید و سعی کنید در کنار آنها باشید و آنها شما را در رسیدن به پله های بالاتر کمک می کنند.


متولدین دی:


شما در حل کارهای پیش پا افتاده انرژی فوق العاده ای دارید و می توانید به راحتی همه مشکلات کوچکتان را حل کنید. بسیاری از دوستانتان برای حل مشکلاتشان به شما مراجعه می کنند و این یاری کردن های شما آنها را به شما نزدیک تر می کند. چند روزی است در موقعیتی که از آن متنفرید قرار گرفته اید، نگران نباشید و سعی کنید با حوصله از آن دور شوید.


متولدین بهمن:


امروز بسیار خلاق شده اید. سعی کنید با نوشتن متن های زیبا خلاقیت خود را نشان دهید. استایل لباس پوشیدنتان را عوض کنید و با ظاهری جدید به کارهایتان برسید. امروز وقت رسیدگی به کار های عقب افتاده تان است و همه ی آنها به راحتی حل می شود. سعی کنید از شادی و شوخ طبعی خود دوری نکنید و دیگران را هم شاد کنید.


متولدین اسفند:


گذشته خود را فراموش کرده اید و یادتان نیست از کجا به کجا رسیده اید. کمی وقت بگذارید و به یادآوری گذشته خود بپردازید. این کار باعث انگیزه بیشتر شما برای عبور از چالش های پیش رویتان است . در مقابل مشکلات ضعف نشان ندهید و با شجاعت با آنها روبه رو شوید و حلشان کنید .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.