Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روز 13 شهریور 1399 Featured

فال روز 13 شهریور 1399 فال روز 13 شهریور 1399

متولدین فروردین : امروز از روزهایی است که دوست دارید بدون برنامه ریزی پیش بروید، اما باید بدانید یک برنامه تعیین شده برایتان بهتر است. اگر کارهایتان را طبق برنامه ریزی انجام دهید به نفع خودتان است .

اگر هیچ برنامه ای نداشته باشید ممکن است فقط وقت و انرژی خودتان را صرف کنید و چیزی عایدتان نشود . 

 


متولدین اردیبهشت:


امروز باید مسائلی که برایتان روشن نیست را برای خود باز کنید و متوجه همه ی جزئیات آن شوید. با فهمیدن موضوع با اعتماد به نفس بیشتری می توانید کارهایتان را انجام دهید. تا وقتی که کاری که در دست دارید را به پایان نرساندید، کار دیگری را شروع نکنید.


متولدین خرداد:


با شروع روز فکر می کنید روز خوبی را شروع کرده اید و همه ی برنامه هایتان به خوبی پیش میرود. اما واقعیت این است که مشکلات بزرگی که فکر می کنید به راحتی حل می شوند برای شما مشکل ساز خواهند شد. ممکن است ناراحتی، شما را از حل موضوع دور کند پس سعی کنید بدون توجه به مسائل دیگر، اول مشکل پیش آمده را حل کنید.


متولدین تیر:


امروز این فرصت را دارید، که احساس واقعی عشقتان را بفهمید. او همیشه به شدت از شما دوری می کند تا احساساتش پیش شما لو نرود. اما امروز این اتفاق می افتد. می خواهید با کسی حرف بزنید و درد و دل کنید، حواستان باشد انتخاب آدم اشتباه برای درد و دل می تواند شما را مرتکب اشتباه کند.


متولدین مرداد:


شما باید کم کم به وظیفه شناسی خود عمل کنید و سعی کنید مسئولیت هایی را که به شما داده شده است به درستی انجام دهید. مشغله هایتان جدی تر شده و نیاز به توجه بیشتری دارند. شیطنت های شما اجازه نمی دهد که به تعهدات کاری خود عمل کنید و مدام به دنبال این هستید که از زیر بار مسئولیت ها فرار کنید.


متولدین شهریور:


امروز روز خوبی برای شما است و بسیار خوشحال هستید. امروز شما فرصت کافی برای انجام کارهای مورد علاقه تان را دارید و همین موضوع باعث شادی شما شده است. علاوه بر این موضوع توانسته اید مشکلی قدیمی را با منطق خود حل کنید و خوشبختانه به هدف هایتان نزدیک شده اید. بهترین کار صبوری است، در ضمن از رویاهایتان دست نکشید.


متولدین مهر:


امروز کارهایتان بسیار پیچیده شده است و انقدر شما را درگیر کرده که اتفاق های رنگارنگ اطرافتان را نمی بینید. حواستان باشد که با تصمیمات اشتباه از روشنایی در تاریکی فرو نروید. از زندگی گله نکنید، این کار فقط باعث عصبانیت و تلف کردن وقتتان می شود.


متولدین آبان:


امروز همه چیز براساس صحبت ها و گفتگوهای شما پیش می رود، پس قبل از حرف زدن به چیزی که می خواهید بگویید خیلی خوب فکر کنید. درست است که می خواهید حرف های دلتان را بزنید و سبک شوید، اما اگر می خواهید موفق شوید باید صبور باشید و زبان به دهن بگیرید. یادتان باشد که اگر حرف های بیهوده بزنید کسی به شما توجه نمی کند.


متولدین آذر:


امروز شما دوست ندارید پشت میز بنشینید و کار کنید، پیشنهادی برای تفریح از طرف یک دوست به شما داده شده است که توانایی رد کردن آن را ندارید. به دنبال هیجان هستید و به نظرتان این هیجان با کار کردن تامین نمی شود و باید به سفر بروید. امروز برای انجام کارهایتان وقت بگذارید، وقت برای خوش گذرانی زیاد است.


متولدین دی:


شما دوست ندارید که دیگران از احساسات و حساسیت هایتان مطلع شوند و مدام به دنبال راهی برای پنهان کردن آنها هستید. امروز با اطرافیان خود به گرمی رفتار نمی کنید، اما در مقابل آنها جبهه نمی گیرید و تمایل به ارتباط با آنها دارید. بهتر است عجله نکنید و از قوانین پیروی کنید و حرف های قلبتان را بزنید.


متولدین بهمن:


امروز مدام سعی می کنید رازهایتان را از دیگران پنهان کنید اما موفق نمی شوید، عصبانی نشوید و سعی کنید با عقلتان این موضوع را حل کنید. تلاش کنید تا برای حفظ رازتان از دیگران کناره نگیرید و به فردی گوشه گیر تبدیل نشوید. تصمیم نهایی با شماست اما به شما پیشنهاد می شود با یک فرد مورد اعتماد صحبت کنید و حرف هایتان را به او بگویید.


متولدین اسفند:


یکی از دوستانتان در رابطه عاطفی اش دچار مشکل شده است، سعی کنید خیلی به این موضوع توجه نکنید. این یک بازی است که شما را از موضوع اصلی زندگیتان دور کند. بعضی از کسانی که فکر می کنید دوستتان هستند از بدترین دشمنانتان هستند اما دوستان خوبی هم دارید که در هنگامی که، نیاز به کمک دارید شما را یاری می کنند.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.