Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روز 15 شهریور 1399 Featured

فال روز 15 شهریور 1399 فال روز 15 شهریور 1399

فال روز 15 شهریور 1399 ، متولدین فروردین: امروز مدام فکر می کنید کارهایی که انجام می دهید اشتباه هستند، به خودتان سخت نگیرید برای درک اتفاق های اطراف نیاز به وقت بیشتری دارید. تصمیماتتان منطقی نیستند و پس از مدتی باید دوباره روی آن ها فکر کنید .

برای تصمیم اولیه به احساساتتان تکیه کنید، تا زمان تصمیم های منطقی فرا برسد. با افراد با تجربه مشورت کنید تا بتوانید راه بهتر را پیدا کنید .


متولدین اردیبهشت:


امروز به روابط خود عمق بیشتری خواهید داد، و انسان های بیشتری در این چند روز وارد زندگی شما می شوند . سعی کنید در انتخاب انها دقت کنید و اشتباه گذشته خود را در انتخاب دوست مرتکب نشوید. آدم های تازه وارد اطرافتان حرف های زیادی برای شما دارند سعی کنید برای شنیدن حرف هایشان زمان کافی بگذارید .


متولدین خرداد:


امروز برای شما روز انتخاب های بدون فکر و سریع نیست، باید در تصمیم گرفتن صبر زیادی داشته باشید و منطقی رفتار کنید. برای ثابت کردن احساساتتان به دیگران چالش هاش زیادی را پشت سر می گذارید. به نفعتان است به جای شروع عجولانه برای شروع کارهای جدید برای کامل کردن کارهایی که نصفه کاره رهایشان کرده اید وقت بگذارید. از کارهای بیهوده دوری کنید تا به هدف خود برسید.


متولدین تیر:


امروز شما نمی توانید بین حس مسئولیت پذیری و احساساتتان تعادل برقرار کنید. استرس باعث درگیر شدن ذهنتان می شود و شما را از انجام کارهایتان دور می کند، با حفظ آرامش کارها بهتر پیش می رود. همیشه یادتان باشد که موفقیت های بزرگ بعد از شکست ها به سراغ انسان ها می آید.


متولدین مرداد:


نیاز نیست به همه ی مسائل زندگیتان واقع بینانه نگاه کنید وخودتان را اذیت کنید، شما همه ی وقتتان را صرف افکار بیهوده تان می کنید و این کار شما از امور مهم زندگیتان عقب می اندازد. در مقابله با مشکلات روحیه خود را از دست ندهید. مشکل برای همه پیش می آید، روحیه خود را از دست ندهید و با کمک اطرافیان مسائل را حل کنید و به موفقیت برسید.


متولدین شهریور:


امروز حالتان خیلی خوب است و خوشحال هستید. به این موضوع توجه کنید که حال دیگران به اندازه شما خوب نیست، سر به سرشان نگذارید و سعی نکنید حالشان را خوب کنید. ممکن است آنها واکنش هایی نشان دهند که شما را ناراحت کند. شما برای رسیدن به موفقیت فرد عجولی هستید و این یکی از اشتباهات بزرگ شما است. سعی کنید قدم قدم و با آرامش به هدفتان نزدیک شوید.


متولدین مهر:


مدتی است که درگیر شک شده اید، امروز این تردید ها حل می شود. و اطرافیانتان را بهتر می شناسید. به این موضوع توجه داشته باشید که در مورد هر تصمیمی باید با عقل پیش بروید و کارهای اشتباه نکنید. ممکن است در تصمیم گیری هایتان فردی را از زندگی خود بیرون کنید که نبودش اذیتتان کند. مسائل عاطفی را کنار بگذارید و یکبار به خودتان و طرف مقابل فرصت بدهید.


متولدین آبان:


امروز زمان عملی کردن ایده های خوبی که در سر داشته اید رسیده و می توانید با عملی کردن آنها به موفقیت های بزرگی برسید. موانعی سر راهتان است که می تواند شما را نا امید کند اما شما باید با انرژی بیشتر از قبل به کارهایتان رسیدگی کنید. بین شما و همکارانتان اختلاف نظرهایی وجود دارد که ممکن است باعث دعوا و ناراحتی شود، سعی کنید با اعتماد به نفس تصمیم عاقلانه ای بگیرید.


متولدین آذر:


امروز هیچ کاری را ناتمام رها نکنید و سعی کنید تا پایان کار آنها را ادامه دهید. کارهای نیمه تمام جلوی پیش رفتن کارهایتان را میگیرد و باعث از دست رفتن فرصت ها و پیشرفت می شود. در زندگیتان به تغییراتی احتیاج دارید که امروز برای انجام این تغییرات منااسب است.


متولدین دی:


سعی کنید کارهایتان را به صورت گروهی انجام دهید تا نتیجه بهتری داشته باشد. استعداد های پنهانی دارید که به تنهایی توانایی شکوفایی آن ها را ندارید. با نشان دادن استعدادهایتان می توانید انسان مهمی شوید. رازهای زیادی در دل دارید، با صحبت با اطرافیان می توانید خود را سبک کنید .


متولدین بهمن:


این روزها فکر می کنید رسیدن به اهداف برایتان غیر ممکن است اما با برنامه ریزی درست، می توانید رشد قابل توجهی داشته باشید. این روزها برای پیشرفت شما زمان بسیار خوبی است . شک و تردید را کنار بگذارید و سعی کنید روی اهدافتان متمرکز شوید .


متولدین اسفند:


اگر زمان کافی، برای رسیدگی به جزئیات کارهایتان بگذارید بی شک فرصت های فوق العاده ای نصیبتان می شود . این روزها اتفاقاتی می افتد که به طور قابل توجهی سطح زندگی شما را بالا می برد. امروز حواستان خیلی پرت است و نمی توانید تمرکز کنید .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.