Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روز 16 شهریور 99 Featured

فال روز 16 شهریور 99 فال روز 16 شهریور 99

فال روز 16 شهریور 99، متولدین فروردین: امروز شما در تلاش هستید که اجازه ندهید هیچ چیزی باعث ناراحتی شما شود. شما سعی دارید با برنامه ریزی به کارهای خود رسیدگی کنید و به همه ی کارهایتان برسید.

تا مدتی می توانید خوشحالی خود را حفظ کنید اما در پایان روز حرف های نیش دار فردی باعث ناراحتی شما می شود. اگر با توهین هایی که به شما شده است احساس حقارت می کنید، سعی کنید با طرف مقابل صحبت کنید و به او بگویید که ناراحت هستید و این موضوع را حل کنید.


متولدین اردیبهشت:


امروز شما احساس می کنید برنامه هایتان به بهترین شکل پیش می رود و راه برای پیشرفت شما باز شده است. در طول روز مشکلاتی برایتان پیش می آید که بدون توجه به آنها به کار خود ادامه می دهید، اما بهتر است با مشکلات رو به رو شوید و از آنها فرار نکنید. حل مشکلات بهترین راه است، برای انجام کارهایتان از نزدیکانتان کمک بگیرید.


متولدین خرداد:


امروز به دلیل مسائل مالی که برایتان پیش آمده بسیار نگران هستید، اما تلاش می کنید حفظ ظاهر کنید و اجازه ندهید اطرافیان از حال شما با خبر شوند. مدام سعی می کنید زندگیتان را بی عیب نشان دهید اما مراقب باشید همانطور که دیگران را گول می زنید خودتان هم گمراه نشوید. امروز در ارتباط عاطفی خود دچار مشکل می شوید و بهتر است به دلیل ناراحتی خود، حرف بدی نزنید.


متولدین تیر:


امروز پیشنهاد یک دوستی به شما داده می شود، اما شما هنوز در گذشته خود غرق هستید و نمی توانید وارد رابطه جدیدی شوید. کمی احساس نگرانی می کنید و سردرگم هستید. صبوری یکی از ویژگی های بسیار خوب شماست اما سعی کنید این ویژگی برای شما دردسر ساز نشود. به این پیشنهاد جواب مثبت بدهید و سعی کنید گذشته را فراموش کرده و به زندگی در زمان حال برگردید.


متولدین مرداد:


امروز برای شما روز شانس است و دست به هرکاری می زنید سریع حل می شود، به سراغ کارهای نیمه کاره خود رفته اید و این کار باعث عقب افتادن بعضی از کارهای شما شده است. کمی سریع تر به کارهای خود رسیدگی کنید. اتفاقاتی افتاده است که مدام مجبور به توضیح هستید. نیاز نیست به همه ی اطرافیان ماجرا را توضیح دهید، همین که موضوع را برای عزیزان خود توضیح دهید و شک آنها را برطرف کنید کافی است.


متولدین شهریور:


امروز اطرافیانتان می خواهند برای انجام کارهایشان از شما کمک بگیرند، شما نمی توانید به آنها نه بگویید اما حتی برای انجام کارهای خودتان هم وقت کافی ندارید. به خودتان فشار نیاورید و سعی کنید انجام بعضی از کارهایتان را به وقت دیگری موکول کنید. حواستان باشد که گرفتاری های شما باعث ناراحتی خانواده نشود .


متولدین مهر:


این روزها از نظر احساسی در وضعیت بدی هستید و همین موضوع باعث شده با اطرافیانتان طوری رفتار کنید که باعث ناراحتی آنها شوید. شما از کارهایتان منظوری ندارید اما دوستانتان آنها را بد برداشت می کنند. ایده های خوبی به ذهنتان رسیده که باعث پیشرفت شما می شود. تلاش کنید همین امروز این کارها را شروع کنید و نگذارید عقب بیفتند.


متولدین آبان:


شما انسانی هستید که مدام سعی دارید پشتیبان همه باشید، اما احساس می کنید برای کمک به دیگران باید از اهداف خود دست بکشید، این باور بسیار اشتباه است. شما می توانید همانطور که دیگران را در رسیدن به هدف هایشان یاری می کنید در انجام کارهایتان از انها کمک بگیرید. همیشه در انجام کارها حال خودتان را در اولویت قرار دهید.


متولدین آذر:


با فرد بزرگی در ارتباط بوده اید. این روزها رابطه تان کمی به هم خورده است، و همین موضوع باعث تغییرات زیادی در کارهای شما شده است. اگر می خواهید به جایگاهی که در ابتداء بوده اید برنگردید باید برای درست کردن رابطه پیش قدم شوید و آن را درست کنید. شما در تمام مراحل پیشرفت خود به این فرد تکیه کرده بودید، حالا توانایی اینکه به تنهایی استقامت کنید را ندارید.


متولدین دی:


امروز کارهای زیادی دارید به طوری که حتی زمان برای صرف غذا هم ندارید. شما از اینکه دیگران کارهای خودشان را به عهده شما بگذارند خوشتان نمی آید، نیاز نیست برای رسیدگی به کارهای دیگران خودتان را اذیت کنید، تنها کافی است توانایی نه گفتن داشته باشید و هنگامی که وقتی برای انجام کارهای آنها ندارید به آنها نه بگویید. اما انجام همیشگی این کار باعث دور شدن اطرافیانتان از شما می شود، در کارهایی که از دستتان بر می آید به آنها کمک کنید.


متولدین بهمن:


چند روزی است که از انجام کارهایتان غافل شده اید و امروز متوجه آنها شده اید، این حجم از کار شما را کلافه کرده است و اجازه رسیدگی به آنها را به شما نمی دهد. سعی کنید با افکار منفی خودتان را اذیت نکنید و با انرژی مثبت به کارهایتان نظم دهید و آنها را انجام دهید. از دوستان صمیمی خود کمک بگیرید و بعضی از کارها را به آنها بسپارید تا فشار زیادی به شما وارد نشود.


متولدین اسفند:


دوستان شما مدام در تفریح هستند اما مشکلاتی که در رابطه عاطفی خود دارید اجازه خوش گذرانی به شما نمی دهد. این مشکل خنده را از لب های شما برده است. سعی کنید فاصله بینتان بیشتر از این نشود. ایجاد فاصله باعث خراب تر شدن اوضاع می شود. مثل بچه ها رفتار نکنید و بدون توجه به غرورتان برای حل مشکل تلاش کنید.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.