Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روز 16 فروردین 1399 Featured

By اصلانی فروردين 15, 1399 73 0
فال روز 16 فروردین 1399 فال روز 16 فروردین 1399

فروردین 

شما در اواخر روز سرحال تر می شوید. امروز با انگیزه تر از روز قبل هستید و سعی دارید در نگرش های خود تغییراتی ایجاد کنید، و کارهای لذت بخش تر و هیجان انگیز تر انجام دهید. موفقیت های خوبی در حیطه کاری به دست خواهید آورد. از ذکر یاد خداوند غافل نشوید.

اردیبهشت


امروز آرامش و احساس رضایت خواهید داشت. امروز تا رسیدن به مقصود فاصله ی چندانی ندارید. در امور اجتماعی چهره موفقی خواهید داشت، ولی در عین حال مراقب باشید، زیرا رقبا مزاحمتهایی در این راه برای شما ایجاد خواهند کرد. به خداوند توکل کنید.

خرداد


به جزئیات زندگی روزانه خود توجه بیشتر نشان دهید و آن ها را در اولویت قرار دهید. مشکلات شخصی، مهمترین نقش را در زندگی شما در چند ماه آینده خواهد داشت. خونسردی خود را در مقابله با آن ها حفظ کنید، مطمئن باشید که موفقیت در نهایت با شما خواهد بود.

تیر


قصد دارید برای آینده خود برنامه ریزی کنید و زندگی را روی روال مناسب بیندازید، ولی حوصله کافی ندارید. نباید کارامروز را به فردا موکول کنید، همین امروز دست به کار شوید. با توکل به خداوند، پیشرفت و موفقیت در انتظار شما خواهد بود.

مرداد


فردی خوش قلب، مهربان و پاک هستید و به دلیل داشتن این ویژگی ها، همراه با صداقت، خیلی زود تحت تاثیر محیط قرار می گیرید که از این راه تا به حال چندبار زیان دیده اید. تنها به خدا توکل کیند و بس.

شهریور


برای سلامت ذهن و جسمتان به آرامش، تفریح و خواب کافی به یک اندازه نیاز دارید. از کارها یا افرادی که شما را دچار استرس می کنند پرهیز کنید. موفقیت ها و پیروزی های بزرگی در برابر شما قرار دارد.

مهر


باید به طور جدی فکر کنید تا بتوانید تغییرات تازه ای در حیطه کاری خود به وجود بیاوری. این تغییرات باید طوری باشد که کمی وقت آزاد شما را بیشتر کند و در عین حال در آمد بیشتری برای تو داشته باشد.

آبان


خبرهای هیجان انگیزی از دور و نزدیک به شما می رسد. و در زمینه های گوناگون، پیشنهادهایی مناسب دریافت می کنید، ولی باید با دقت زیاد و با حوصله آن ها را بررسی و سپس مورد پذیرش قرار دهید. در این راه می توانید از افراد با تجربه بهره بگیرید.

آذر


در اندیشه رفع گرفتاری بزرگ و مهمی درباره یکی از بستگان خود هستید. یادتان باشد که هیچ برگی بدون اراده خداوند بر زمین نمی افتد. با توکل به او، هرچه زودتر دست به کار شوید و او را از نگرانی نجات دهید. گره ی کارهای او، تنها با دست های شما رفع می شود.

دی


بر اعصاب خود مسلط باشید و آرامش خود را حفظ کنید. آنگاه بهتر می توانید فکر کنید و تصمیم بگیرید. هیچ وقت با فکر های آشفته دست به کارهای مهم نزنید. صبر و آرامش پیشه کنید و به آینده امیدوار باشید.

بهمن


دست از پوشیدن رنگ های تیره بردارید، زیرا که روح شما را خسته و کسل می کند. برای اینکه سرحال باشید و احساس شادی و طراوت کنید، سعی کنید مدتی از رنگ های روشن و شاد استفاده کنید. برای تغییر آب و هوا به مسافرت بروید تا از این خستگی و کسلی روح فاصله بگیرید.

اسفند


مدتی تحت فشار بوده اید و بسیار خسته و ناتوان شده اید. به کمی استراحت احتیاج دارید. در فرصتی مناسب خستگی ها را از تن به در کنید و با آرامش و انرژی به برنامه های بلند مدت فکر کنید. سعی کنید در هر شرایطی بر خود متکی باشید.

 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on جمعه, 15 فروردين 1399 16:56

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.