Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روز 17 فروردین 1399 Featured

By نگین رجبی فروردين 16, 1399 88 0
فال روز 17 فروردین 1399 فال روز 17 فروردین 1399

فال روز 17 فروردین 1399

فرروردین


در این هفته خیلی پرشور و شاداب هستید. انگار انرژی دوباره ای به زندگی شما داده شده است. یک فکر نو و حس نو نسبت به زندگی خود دارید. بسیار زمان خوبی برای شروع هر کاری و ورود به مراحل جدید زندگی است، چرا که انگیزه ی فوق العاده ای دارید. به احتمال زیاد چیزهایی که تا الان درگیر آن بوده اید را رها کرده و به سمت بخش های جدید زندگی بروید.

اردیبهشت


احساس می کنید که از یک مرحله در زندگی عبور کرده اید و وارد مرحله ی جدیدی شده اید. بسیاری از سختی ها و سنگینی ها را پشت سر گذاشته اید. حس سبکی و پرواز دارید و هر لحظه بیشتر از قبل احساس شادابی می کنید. تمایل دارید کارهای جدیدی انجام دهید، همین پله ای برای رشد و ترقی شما خواهد شد.


خرداد


در حال تصمیم گیری برای تغییر و تحول در زندگی هستید. با تصمیماتی که می گیرید، در آینده بسیار موفقیت می شوید و ثروت زیادی به دست می آورید. درست فکر کنید و خود را درگیر فکرهای منفی نکید. از غم و ناراحتی باید گذر کنید. به زودی پیشنهادی به شما می شود.

تیر


بسیار پر شور و هیجان هستید و برای رفتن به سفر برنامه ریزی می کنید، این سفر پر از خیر و برکت است و با فردی آشنا می شوید که در آینده نقش مهمی در زندگی شما خواهد داشت. به هیچ وجه پشت سر کسی حرف نزنید که بلا فاصله آن فرد را می بینید.

مرداد


پیام یا پیشنهادی از راه دور دریافت می کنید که بر زندگی آینده شما تاثیر مهمی می گذارد. برای پذیرفتن این پیشنهاد دچار سر در گمی و بلاتکلیفی هستید. هرچه زود تر تکلیف خود را روشن کنید و سپس پیشنهاد را بپذیرید. موفقیت از آن شما خواهد بود به خدا توکل کنید.

شهریور


انرژی مثبت و فوق العاده ای شما را در بر گرفته است و احساس متفاوتی نسبت به گذشته دارید. پول خوبی به دستتان می رسد و گره های مالی برطرف خواهد شد. حس متفاوتی در نسبت به زندگی عاطفی تان پیدا می کنید و روابط جدید در حال آغاز است.

مهر


کمی احساس سردرگمی و گیجی می کنید. زندگی به شما روی جدیدی را نشان می دهد و خوشبختی درانتظار شماست. شخصی را ملاقات می کنید که تاثیرات بسیار خوبی روی شما و زندگی تان خواهد داشت. با توکل به خداوند تصمیمات خود را عملی کنید که موفق می شوید.

آبان


طرحی را که از مدت ها قبل در ذهن داشتید، با توکل به خداوند و یاری گرفتن از دوستان و آشنایان زود تر اجرا کنید، در دوران پر برکتی هستید که برای اجرای این طرح بسیار مناسب و فرخنده است. اجرای این طرح با موفقیت بسیاری همراه است.

آذر


پیدا کردن راه حل آنقدرها که شما فکر می کنید، سخت نیست فقط کافی است به خود و توانایی هایتان ایمان داشته باشید. اخیرا اتفاقی برایتان افتاده است که تاثیر بدی بر روحیه تان گذاشته است، با نادیده گرفتن آن مشکل شما حل نخواهد شد. اعتماد به نفس به خود و توانایی هایتان تنها چیزی است که می تواند در این شرایط کمک حالتان باشد.

دی


امروز یک پیشنهاد کاری خوب به شما می شود. آن را از دست ندهید زیرا بر شرایط مالی شما تاثیر خوبی خواهد گذاشت و شما را به زندگی ایده آل تان نزدیک می کند. اگر در رابطه عاطفی خود دچار تردید شده اید، گفتگو بهترین راه است.

بهمن


میان یک دو راهی گیر کرده اید. بهتر است این بار راهی را انتخاب کنید که تا به حال در آن قدم نگذاشته اید. راهتان را عوض کنید و وقتتان را به جای افتادن در چاله ها، صرف بالا رفتن از تپه ها و رسیدن به قله کنید. کمی صبور باشید تا به آنچه شایسته اش هستید برسید.

اسفند


وقت شما بسیار با ارزش است پس آن را صرف بحث کردن در مورد مسائلی که دیگران آن را در ک نمی کنند، نکنید. انرژی خود را برای چیزهای مهمتری بگذارید. مدیتیشن یکی از بهترین راه ها برای رسیدن به آرامش است، امتحان کنید. صبر کلید موفقیت شما در چنین روزی است.

 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on شنبه, 16 فروردين 1399 17:45

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.