Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روز 18 فروردین 1399 Featured

By نگین رجبی فروردين 19, 1399 77 0
فال روز 18 فروردین 1399 فال روز 18 فروردین 1399

فال روز 18 فروردین 1399

فروردین


امروز همه چیز خیلی تند تر از آنچه که شما انتظار دارید، پیش می رود و کنترل کارها از دست شما خارج شده. اتفاقات غیر منتظره ای برایتان پیش می آید که شما را گیج و سر در گم خواهد کرد. خودتان را برای رو یال رویی با این اتفاقات اماده کنید. عشق ورزیدن به کسانی که دوست دارید را از برنامه خود حذف نکنید.

اردیبهشت


از روزهای خود نهایت استفاده را ببرید و کنترل زندگی تان را در دست بگیرید. از هر موقعیتی که برایتان پیش می آید بهترین بهره را ببرید. لبخند زدن را فراموش نکنید و و انرژی مثبت خود را به دیگران نیز منتقل کنید. سعی کنید با خرید چند گلدان حال و هوای تازه ای به خانه ی خود ببخشید.

خرداد


شما بسیار انعطاف پذیر هستید و می تواند برای شما بسیار درد سر ساز باشد. در هر رابطه یک نفر باید هدایت و رهبری را به عهده بگیرد و اگر دو طرف بخواهند اختیار همه چیز را به طرف مقابل واگذار کنند رابطه به مشکل خواهد خورد. بدون محدود کردن و اذیت کردن خودتان کنترل رابطه را به دست بگیرید.

تیر


امروز کارهای شما بسیار خوب و در جهتی که می خواهید پیش می رود. همه چیز به بهترین نحو پیش می رود و هرکاری که انجام بدهید با موفقیت رو به رو است. از انرژی مثبت امروز بهترین بهره را ببرید. با صبر و حوصله به مسیر اصلی خود ادامه دهید تا به مقصود برسید. از یاد خدا غافل نشوید.

مرداد


کارهایی که از اولویت و ضرورت برخوردار هستند را انجام دهید و کارها را تا شروع هفته آینده به تاخیر بیندازید. در طول روز اتفاقات غیر منتظره ای برایتان پیش خواهد آمد که باعث تعحب شما خواهند، خودتان را برای رویارویی با آن ها آماده کنید. در رابطه ی عاطفی خود دچار مشکل خواهید شد.

شهریور


تصمیم گیری در مورد بعضی مشکلات برای شما بسیار دشوار خواهد بود. همه چیز بسیار مبهم و آشفته به نظر می رسد. اما جای هیچگونه نگرانی نیست. با انرژی مثبت به کارهای خود سر و سامان بدهید. با جدیت بیشتری به رابطه ی خود فکر کنید و به دنبال راه حلی برای حل مشکلات باشید.

مهر


برای خودتان اهمیت بیشتری قائل شوید و خود را تا این حد کوچک و ناتوان فرض نکنید. از حوداث زندگی نترسید که زندگی به هر حال دارای فراز و نشیب است. دنیا ارزش است تهمه غم و غصه را ندارد . تمام سعی خود را بکنید که نگرش مثبت را حفظ کنید و برنامه هایتان را جدی تر دنبال کنید.

آبان


امروز برای شما روز فوق العاده ای است و همه چیز به خوبی و بدون رویارویی با مشکل حاصی پیش خواهد رفت. حرف هایتان به راحتی روی دیگران تاثیر گذار و تاثیر زیادی در کلامتان نهفته است. احساسات خود را کنترل کنید و جان تازه ای به رابطه خود ببخشید.

آذر


روزهای غم و غصه شما به زودی پایان می یابد و خبرهای خوشی به شما می رسد. چنان ذوق زده خواهید شد که برای خودتان هم غیر قابل باور است. به همت و پشتکار خودت متکی باشد و هرگز اظهار نا توانی نکنید.

دی


در زندگی هیچ گاه نا امید نباشید و به خداوند توکل کنید. در کسب علم و هنر بکوشید. تا در صدر قرار بگیرید چرا که در جامعه دارای ارزش می باشد. در راه موفقیت گام بر می دارید و به مقامات بالاتری می رسید و در اثر غرور زیاد دوستان خود را از دست می دهید. دوستان خوب کمیابند قدر آن ها را بدانید.

بهمن


در مورد کارهایتان موفق خواهید شد و مورد تحسین اطرافیان قرار می گیرید . مغرور نشوید و به مردم بی اعتنایی نکنید تا بیشتر مورد توجه قرار بگیرید. هیچ راحتی نیز بدون تحمل سختی و تلاش به دست نمی آید. پایان دوره غم و ناراحتی نزدیک است . صبور باشید.

اسفند


نیت شما برای انجام کار پاک است ولی مردم و افراد مغرض باور ندارند، به طعنه های آن ها گوش ندهید و کارهای خود را به طور جدی دنبال کنید تا از اشتباه در آیند. ممکن است از نظر مالی کمی ضرر کنید و مشکلاتی برایتان به وجود بیاید، با احتیاط قدم بردارید.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on سه شنبه, 19 فروردين 1399 14:56

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.