Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روز 22 فروردین 1399 Featured

By نگین رجبی فروردين 21, 1399 99 0

فال روز 22 فروردین 1399


فروردین


قصد و نیت خوبی دارید و به زودی کارهایتان سر و سامان می گیرد. چهل روز دیگر گشایشی در کارتان به وجود می آید که انتظارش را نداشتید. تغییرات مثبتی در زندگی شما پیدا می شود و از غم و غصه رها می شوید. خوشبختی به سوی شما می آید و موقعیت های خوبی برایتان رقم خورده است.


اردیبهشت


یکی از دوستان قدیمی را به طور اتفاقی و بعد از مدت ها بی خبری ملاقات می کنید، این آغاز یک اتفاق خوب برایتان خواهد شد. در محیط کاری برایتان موقعیتی پیش می آید آن را غنیمت بدانید و برای ارتقای مقام درخواست کنید. مراقب باشید و سفره دلتان را پیش همه کس باز نکنید.


خرداد


در محل کار تحت فشار هستید. برای یافتن کار جدید انرژی صرف کنید تا از این وضع خلاص شوید. برای تجدید قوا و تمرکز بیشتر، پیشنهاد سفری که به شما شده است را جدی بگیرید. وقت آن را رسیده است که زمانی را به خود و خانواده تان اختصاص دهید. به خداوند توکل کنید که کلید گشایش مشکلات به دست اوست.


تیر


شخصی با قصد و منظور خبری را به شما می رساند، زرنگ باشید از این گوش بگیرید و از آن گوش بیرون کنید، دور از هیاهوی اخیر قدری انرژی برای روزهای جاری ذخیره کنید. دوری از عزیزی شما را دچار ناراحتی و دلواپسی کرده است؛ صبر پیشه کنید به زودی خبرهای خوبی از او به شما می رسد.


مرداد


این روزها دچار حالت هایی از افسردگی شده اید، بهتر است برای خودتان فکر چاره ای باشید تا خلق و خوی بهتری پیدا کنید. برای اینکه کاری را آغاز کنید به دورن خود نگاهی کنید و به این باور برسید که تغییر و تحول باید از وجود خودتان شروع شود. دل در گروی کسی دارید که متاسفانه به شما کاملا بی توجه است.


شهریور


مشکلات خود را گردن دیگران نیندازید و عاقلانه تصمیم گیری کنید. هفته پرکاری را پیش رو دارید که موقتی است و شرایط بعد از این هفته به روال عادی بر می گردد. با جذابیت های ظاهری و سطحی تحت تاثیر قرار نگیرید. شنونده خوبی باشید اما هرچه می شنوید باور نکنید.


مهر


تحت تاثیر یک اتفاق، کارهای عام المنفعه ای انجام می دهید که حس و حالتان را بهتر می کند. عادت های منفی را ترک کنید، این کار آسان نیست و نیاز به صرف وقت و تمرین بیشتری دارید. در مورد نیتی که در ذهن دارید نا امید نباشید شما می توانید به خواسته تان برسید.


آبان


برای رسیدن به نیاتی که در سر دارید برداشتن یک قدم کوچک در مسیر درست اما طولانی از تلاش برای میانبر زدن موثر تر است، فکر می کنید که جلو می افتید بیشتر شما را از رسیدن به هدف تان دور می کند. اگر قصد تغییر یا جا به جایی دارید نباید این کار شما را نگران کند. به مرور زمان آنچه که می خواهید انجام می شود.


آذر


باید در زمان تعیین شده جایی که تعیین شده بود حضور پیدا می کردید که نرفتید، دلیل اصلی آن را توضیح بدهید و بیهوده طفره نروید. بخاطر موقعیت اجتماعی که دارید شخصی که شما را می شناسد به موقعیت شما غبطه می خورد، از این نگرش او نسبت به خودتان سود ببرید و سعی کنید قدر خودتان را بیشتر بدانید.


دی


درجا نزنید و عمرتان را بیهوده تلف نکنید این روزها غالبا احساس خستگی می کنید، مسافرت می تواند آرامش لازم را برای شما ایجاد کند. کارهای عقب افتاده فکرتان را مشغول کرده بارسیدگی و انجامم آن ها از استرس و نگرانی شما کاسته خواهد شد. از هرگونه تصمیم گیری ناشی از لجاجت و سرسختی اکیدا خود داری کنید.

بهمن


اگر پاسخ پیشنهادی که به شما شده را با دقت ندهید هیچکس جز شما ضرر نخواهد کرد. ایده ای سازنده برای ایجاد تغییرات مثبت در شرایط زندگی به ذهنتان خطور کرده، حالا که شرایط لازم برای آن فراهم نیست، ضرورت دارد تا به جای نا امیدی قدم به قدم در مسیر رسیدن به ایده تان گام بردارید.


اسفند


زنگ تلفن برای دادن خبری مهم و شادی آفرین به صدا در می آید، تا مدت ها قلبتان بابت خبری که خواهید شنید مسرور خواهد بود. قدم در راهی خواهید گذاشت و با سختی ها و مسائل فراوانی دست و پنجه نرم خواهید کرد از سختی های راه ترس به دل خود راه ندهید این راه برای شما بسیار روشن است و موفقیت به ارمغان می آورد.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on پنج شنبه, 21 فروردين 1399 14:13

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.