Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روز 24 اردیبهشت

By زهره احمدی ارديبهشت 24, 1398 256 0
فال روز 24 اردیبهشت فال روز 24 اردیبهشت

فال روز 24 اردیبهشتفروردین


این روز ها بیشتر سعی کنید شاکر خدا و نعمت هایش باشید زیرا که داشتن نعمت هایی مثل سلامتی و تندرستی خودش خوشبختی است. بهتر است که ازجذابیت های طبیعی خودتان استفاده کنید چرا که اتفاقات خوب و مثبتی در زندگیتان رخ خواهد داد.بهتر است که کمتر به بحث و جدال با عزیزانتان بپردازید در این مواقع توصیه می شود که حتما آرامش خودتان حفظ کنید تا همه چیز به خودی خود آرام شوند.

اردیبهشت


کارهای عقب افتاده زیادی دارید بهتر است که یک یرنامه ریزی دقیق داشته باشید تا بتوانید به تک تک این کارها رسیدگی کنید. بهتر است کمی حال و هوای فضای خانه را با اعمال کارهایی مثل خریدن گلدان های کوچک یا کاشتن گل وگیاه یا ملافه های رنگی عوض کنید زیرا که این کارها برای روحیه شما خیلی مفید است. زندگی را ساده بگیرید تا از آن لذت کافی را ببرید.
خرداد


هدفی در ذهن دارید که هنوز به این هدف تان نرسیده اید دست از تلاش برندارید و با اراده قوی و عالی برای رسیدن به هدفتان تلاش کنید. تا جایی که ممکن است از تلنبار کردن کارهایتان دوری کنید زیرا باعث می شود تمام انرژی تان کم شود و خسته شوید تا انجا که می توانید کارهایتان را انجام دهید. امروز مسائل مالی به نفع شماست البته این به شما بستگی دارد که از این موقعیت به خوبی استفاده کنید.
تیر


به زودی تغییرات مثبتی در زندگیتان رخ می دهد هرچند که این اتفاقات کوچک هستند اما در زندگی شما تاثیر زیادی می گذارند. فقط توصیه می شود که شما صبور باشید و بی گدار به آب نزنید زیرا در آخر پشیمانی شما را در بر خواهد داشت. سعی کنید کنترل بیشتری بر روی رفتار خود داشته باشید. سعی کنید مشکلاتتان را خودتان حل کنید بر روی آنها تمرکز کنید و بهترین تصمیم را بگیرید .

 


مرداد


سعی کنید تا جایی که امکان دارد دست از دامن زدن به شایعات و گسترش آنها بردارید. در زندگی تنبل و بی تفاوت نباشید زیرا که برای رسیدن به خواسته هایتان باید تلاش کنید. رویا پردازی را کنار بگذارید و چشمتان را به روی حقیقت باز کنید زیرا که کسی فقط با خیال و رویا پردازی به اهداف خودش نرسیده است.


شهریور


این روز ها مدام خودتان را با اطرافیانتان مقایسه می کنید این کار به خودی خود باعث کاهش و عدم اعتماد بنفس شما می شود  دست از مقایسه کردن بردارید هرکس یک عیب و ایرادی دارد. امروز زمان عالی برای استراحت و رفتن به گردش به همراه عزیزانتان است. الان بهترین زمان برای گرفتن تصمیم ها برای رسیدن به اهدافتان استقرار نیست شما باری سنگین را جا به جا کنید برداشتن قدم های کوچک خودش باعث کلی تغییرات در زندگیتان می شود.مهر


بهتر است با هرکس که با نظرات و عقاید شما مخالف است دشمنی نکنید زیرا هرکس عقاید و نظرات خودش را دارد و به عقاید و نظرات دیگران احترام بگذارید. شما قدرت فوق العاده ای برای جذب دیگران دارید بهتر است که از این فرصت به خوبی استفاده کنید. وقتتان را به خوبی مدیریت کنید و زمانتان را بیهوده خرج نکنید.آبان


در مواقع ناراحتی وعصبانیت شما هیچ کنترلی بر خودتان و رفتارتان ندارید و این رفتار شما باعث ناراحتی اطرافیانتان به ویژه خانواده تان می شود بهتر است که این اخلاق را ترک کنید زیرا ممکن است کاری را انجام دهید که دیگر هیچ راه برگشتی نداشته باشید پس در آن لحظه سعی کنید آرام و صبورانه رفتار کنید. امروز بهترین زمان برای لذت بردن از چیزهای کوچیک است.

 


آذر


مدتی است دست از رسیدن به کارها و اهدافتان برداشته اید شما فردی سخت کوش هستید اما مشکلات روحی شما ، سدی در برابر سخت کوشی شما شده است. بهتر است که دست از این مشکلات بردارید و واقع بین باشید با ناراحتی و شکست و زانو غم بغل گرفتن مشکلی حل نمیشود که هیچ بدتر مشکلات روحی فراوانی را برای شما به وجود می آورد پس بهتر است که دست به زانو بگیرید و بلند شوید.


دی


برای رسیدن به اهداف بهتر است که اهداف دقیق و مشخصی داشته باشید و از این شاخه به آن شاخه نپرید اما درست جایی که فکرش را نمی کنید دری به رویتان باز می شود که در زندگی شما تغییرات مثبت و عالی ایجاد می کند. با نزاکت و دقت بالا تمام کارهایتان را انجام می دهید این به شما این فرصت را می دهد تا از فرصت ها بهروری کامل را داشته باشید.بهمن


برای نتیجه گرفتن بیشتر و بهتر در کارهایتان باید تمرکز بیشتری داشته باشید سعی کنید از مسائل جزیی دوری کنید. همیشه لازم نیست که مقاومت کنید راه خودتان را بروید و یک هدف داشته باشید و برای رسیدن به آن واقعا تلاش کنید و از این شاخه به اون شاخه پریدن کار بیهوده ای است که وقت زمان شما را می گیرد.اسفند


بهتر است که امروز به خودتان برسید یعنی کمتر فعالیت کنید و استراحت کنید گرفتن تصمیمات مهم زندگیتان را به یک روز دیگر موکول کنید. دست از قضاوت افرادی که اطرافتان هستند بردارید بیشتر شنونده باشید. در رابطه عاطفیتان چیزی از شما پنهان بوده است که به زودی برایتان آشکار می شود. اگرچه ممکن است این حقیقت شما را ناراحت کند اما با گذشت زمان اتفاقات خوبی همراه خواهد داشت.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on سه شنبه, 24 ارديبهشت 1398 07:18

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.