Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روز 24 فروردین 1399 Featured

By نگین رجبی خرداد 12, 778 89 0

فال روز 24 فروردین 1399

فروردین


امروز کمی به خود استراحت دهید و مدیریت اوضاع را به دیگران بسپارید، اما انگار آن ها حتی از گرفتن کوچک ترین تصمیم ها هم عاجز هستند، کمی به آن ها وقت بدهید. نتیجه ای که از کارهایتان به دست امده است در مقایسه با این همه تلاش و پشتکاری که دارید بسیار کم است. ولی خوشبختانه این همه ارداه و پشتکاری که از خودتان نشان می دهید بسیار به نفع شماست و موفق های زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. قبل از ادامه دادن به مسیر خود راجع به آن فکر کنید تا بتوانید نتیجه ای فوق العاده بگیرید.


اردیبهشت


امروز باید با احتیاط زیادی پیش بروید و به یک باره بیش از اندازه افشا گری نکنید. وابستگی های محکم عاطفی و و مهربانی شما کمک خواهند کرد که چالش ها و مشکلاتی که بین شما و نزدیکانتان به وجود آمده اند را فراموش کنید و در کنار آن ها روزی لذت بخش و خاطره انگیز را تجربه کنید. البته باید مواظب باشید که فقط برای حفظ صلح و آرامش، با هر چیزی که دیگران می گویند موافقت نکنید. مشخص کردن حد و مرزها بیش از تسلیم و کوتاه آمدن بی دلیل برای شما احترام به همراه خواهد داشت.


خرداد


امروز شاید بتوانید بلاخره راه حلی برای مشکلاتی که بین شما و کسی که به نظر می رسد با تک تک حرکات شما مخالف است پیدا کنید. شاید در ابتدا برایتان سخت باشد که او را از سر راه خود بردارید، ولی نشان دادن توانایی هایی که تا به حال از دید این فرد مخالف مخفی باقی مانده اند به شما کمک می کند تا او را از سر راه کنار بزنید و کاری که می خواهید را انجام دهید. در هر صورت یادتان باشد که حتی در بهترین شرایط هم ممکن است ناگهان با برخی مشکلات مواجه شوید، ولی کافیست با نگرشی مثبت و سالم پیش بروید تا این وضعیت را خیلی راحت پشت سر بگذارید. صبر پیشه کنید.

تیر


امروز جذاب تر از همیشه به ظر می رسید و خلی راحت می توانید دیگران را قانع کنید، مخصوصا اگر ملایمت لازم را در رویکردتان داشته باشید، جواب بهتری خواهید گرفت. اگر در موقعیتی قرار گرفتید که مجبور شدید انتظارات خود را پایین بیاورید ناراحت نشوید، زیرا پاداش مادی یا معنوی بزرگتری از جای دیگری دریافت خواهید کرد. در انتظار بهترین ها برای خودتان باشید ولی خود را برای بدترین شرایط هم آماده کنید تا اگر مشکل کوچکی برایتان پیش آمد آمادگی لازم را برای آن داشته باشید و در آخر به بهترین نتایج برسید.


مرداد


خوشبختانه در حال حاضر دنبال کردن تجربه های تازه برایتان نتیجه بخش است، ولی به شرط آن که زیاده روی نکنید و بیشتر از حد ممکن نروید. اگر به دنبال غیر ممکن ها باشید مسلما دچار ناامیدی خواهید شد. پیش از آن که پروژه جدیدی را شروع کنید همه ی جوانب را بسنجید، کارهایی که در دست انجام دادن دارید به قدری وقت و انرژی شما را می گیرند که توانی برای کارهای دیگر هرچند ساده، ندارید. امروز اولویت هایتان را براساس نیازهای خودتان تعیین کنید و نه انتظارات دیگران. هیچ دلیلی وجود ندارد که شما بخواهید تصمیم هایتان را برای کسی توجیه کنید، اولویت اصلی خودتان هستید.


شهریور


به زودی افزایش حقوق یا ارتقای سمتی که مدت ها در انتظارش بودید را دریافت خواهید کرد، شاید آنچه به دست می آورید دقیقا همان چیزی نباشد که انتظارش را داشته اید، ولی همین که پیشرفت دارید و در جا نمی زنید خودش نشانه خیلی خوبی است. پشتکار و اراده داشتن کلید موفقیت شما خواهد بود. شما گاهی مرز بین رویاهایتان و واقعیت را گم می کنید، ولی خوشبختانه در حال حاضر بخت با شما یار است و اگر زود تسلیم نشوید آنچه می خواهید را به دست می آورید.

مهر


شما مهرماهی ها به طور کلی در تصمیم گیری مشکل دارید و همیشه با تردید و دودلی دست و پنجه نرم می کنید، در حال حاضر هم ترجیح می دهید که راه احتیاط را پیش بگیرید و امنیت خودتان را با ادامه دادن راهتان در مسیرهای مطمئن و شناخته شده تامین کنید. اگر کارهایی در خانه هستند که چند وقتی است پشت گوش انداخته اید امروز فرصت خوبی است تا آن ها را انجام دهید و خیال خودتان و بقیه را راحت کنید.


آبان


به دست آوردن آنچه می خواهید در حال حاضر خیلی نزدیک تر از آن چیزی است که شما تشخیص می دهید، پس حتی به تسلیم شدن فکر هم نکنید. با وجود این که شما همین حال هم در تلاش هستید که کارهایتان را اولویت بندی کنید، باید در نظر داشته باشید که در شرایط فعلی باید اهداف حرفه ای برای شما پیش از هر چیز دیگری قرار بگیرند. امروز به لطف شرایط کیهانی موجود تلاش و پیگیری شما در کارها نتایج قابل لمسی را برایتان به همراه خواهد داشت. صبور باشید که به خواسته هایتان می رسید.


آذر


امروز وقتی در مورد طرح ها و پروژه هایتان با دیگران صحبت می کنید چشم هایشان از تعجب گرد خواهد شد، البته این تعجب لزوما از روی تحسین نیست و ممکن است بیشتر به خاطر حسادت به شما باشد. شما خیلی زود از کوره در می روید و نمی توانید به راحتی خشمتان را کنترل کنید، ولی امروز این بی اعصاب بودن برایتان گران تمام خواهد شد، به ویژه اگر طرف مقابلتان عشقتان باشد. آرام باشید و نفس عمیق بکشید.


دی


روابط شما با دیگران همچنان نقش بسیار مهمی را در زندگی شما ایفا می کنند، اما اگر امروز همه چیز با انتظارات بالایی که شما دارید هماهنگ نباشد ممکن است کمی ناراحت و دلسرد بشوید. به ویژه در رابطه عاطفیتان با این که ساعت ها وقت صرف صحبت کردن با طرف مقابلتان و حل مشکلات خود کرده اید هنوز پیچیده ترین مشکلات دست نخورده باقی مانده اند. از این بحث ها فاصله بگیرید و کمی از روز تعطیل خود لذت ببرید.


بهمن


این که مدام در مورد کارهایی که می خواهید انجام بدهید حرف بزنید وقتی برای انجام این کارها برای شما باقی نخواهد گذاشت. شما قصد دارید امروز کارهای زیادی را به اتمام برسانید. و برای کارهایتان یک برنامه ریزی دقیق هم دارید، اما همه کارها خیلی بیشتر از آنچه انتظار داشته اید طول خواهند کشید و هرچقدر هم که سخت تلاش کنید فایده ای نخواهد داشت. با اولویت بندی می توانید به همه ی کارها برسید.


اسفند


خوشبختانه شما در حال حاضر با داشتن نگرشی تازه ومنطقی می توانید اهداف جاه طلبانه خود را با موفقیت دنبال کنید. دیگران هم از شما حمایت می کنند تا بتوانید با کارگروهی به نتایج بهتری برسید. اما سعی نکنید یک شبه راه صد ساله را بروید زیرا شما قبلا هم این روش را امتحان کرده و دیده اید که نتیجه مورد انتظارتان را برای شما به همراه نخواهد داشت.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on دوشنبه, 10 شهریور 1399 09:04

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.