Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روز 25 اردیبهشت 98

By زهره احمدی ارديبهشت 25, 1398 259 0
فال روز 25 اردیبهشت 98 فال روز 25 اردیبهشت 98

فال روز 25 اردیبهشت 98

فروردین


در وقتتان مدیریت کنید تا کارهایتان زودتر و بهتر انجام شوند به موفقیت برسید.زمان آن رسیده که یک سری تغییرات مثبت و عالی در زندگیتان ایجاد کنید. صبر و ایمان خود را بیشتر کنید تا اینده ای عالی برایتان رقم بخورد. برای زندگی اجتماعی و حرفه ای شما اتفاقات خوب وعالی رخ می دهند که باعث ارتقای شغلی شما می شود.

اردیبهشت


بهتر است که از کسالت و تنبلی و در خانه ماندن دوری کنید و به یک پیاده روی بروید و از این هوای بهاری دلچسب نهایت استفاده را بکنید. می توانید کسی را که دوستش دارید را هم همراه خودتان ببرید و این پیاده روی را لذت بخش تر کنید. قبل از شروع پروزه های بزرگ بهتر است که کمی محتاط رفتار کنید تا دچار دردسر و مشکل نشوید.

خرداد


انرژی خود را صرف کارهای بیهوده نکنید. افکار منفی را از خودتان دور کنیدوافکار مثبت را جایگزین کنید. زیرا امروز افکار منفی باعث ایجاد سر درد در شما می شوند. امروز دلتان می خواهد که با کسی درد و دل کنید ولی از اینکه اطراف خودتان کسی را ندارید کمی نارحت و غصه دار می شوید بهتر است خودتان را مشغول کتاب خواندن کنید.

 

تیر


شما شخصی مرتب و منظم هستید سعی کنید که این ویزگی اخلاقی را در محیط کار هم حفظ کنید زیرا از چشم کارفرمایتان دور نخواهد ماند و سبب ارتقای شغلی شما می شود. همیشه با توکل به خدا تمام مشکلاتتان حل شده اند باز هم در زندگی به خدا توکل کنید زیرا که باعث می شود بهترین تصمیمات را در زندگی بگیرید.

 

مرداد


هیچگاه در زندگی از مشورت کردن با بزرگترهایتان دوری نکنید و در همه مراحل با افراد باتجربه و لایق مشورت کنید. امروز روز عالی برای رفتن به بیرون یا ملاقات با دوستانتان است بهتر است که کمی وقتتان را با آنها سپری کنید و از بودن با آنها نهایت لذت را ببرید.

 

شهریور


امروز سطح انرزی شما بالاست می توانید از این انرژی به نحو احسن استفاده کنید و اوقات خوب و خوشی را برای خودتان و عزیزانتان رقم بزنید. با اعتماد بنفس بالا به انجام کارهایتان بپردازید. قدرت و توانایی دیگران را دست کم نگیرید شاید آنها در ظاهر حواس پرت یا بدون اطلاعات کافی باشند اما آنها می توانند به شما کمک کنند.


مهر


اگر می خواهید در کارهایتان موفق شوید بهتر است کارهایتان را تمام و کمال بدرستی انجام دهید. این روز ها در بهترین خلق و خوی رفتاری خود هستید که می تواند زندگی شما را از بی ثباتی های اخیر نجات دهد. مراقب دخل و خرجتان باشید زیرا که احتمال ایجاد بحران مالی وجود دارد با برنامه پول هایتان را خرج کنید.

 

آبان


شما گاهی ناخواسته باعث ناراحتی دیگران می شوید وکه باعث اختلاف و کدورت می شود بهتر است که کمی خلق و خوی خودتان را تغییر دهید. تا یکی دو رروز آینده اگر به مسافرت رفتین تمام احتیاط های لازم را رعایت کنید شما لیاقت بهترین زندگی را دارید فقط باید مثبت اندیش باشید.

آذر


شما ممکن است که در کار و محیط کار احساس خستگی و کسالت کنید بهترین درمان این احساس این است که شبی را با دوستانتان بگذرانید و از این احساس خستگی دوری کنید. تعهدات خودتان را فراموش نکنید و مسئولیت پذیر باشید.


دی


امروز انرژی شما به گونه ای است که شما را برای رسیدن به رویاهایتان نزدیک می کنید اما فقط کمی باید صبور باشید و عجله نکنید و به خداوند توکل کنید. از استرس و نگرانی دوری کنید که باعث اگزما پوستی شما می شود.

 


بهمن


بهتر است با درایت و مدیریت خودتان مشکلاتتان را حل کنید و همه چیز را برای خانواده تان بازگو نکنید. بهتر است که از دنیای فکر و خیال بیرون بیاید و در دنیا واقعی زندگی کنید. توصیه می شود تغییرات مثبت وعالی در زندگی خودتان به وجود بیاورید و از کسلی یکنواختی زندگی دوری کنید.

 

اسفند


تسلیم هر گونه ناراحتی یا حس دلسردی نشوید که زندگی به زودی روی خوشش را به شما نشان خواهد داد. به خودتان اجازه ندهید باور های غیر منطقی بر شما چیره شوند کمی واقع بین باشید در همه امور کارهایتان صبر داشته باشید .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on چهارشنبه, 25 ارديبهشت 1398 07:29

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.