Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روز 26 اردیبهشت 98

By زهره احمدی ارديبهشت 26, 1398 261 0
فال روز 26 اردیبهشت 98 فال روز 26 اردیبهشت 98

فال روز 26 اردیبهشت 98فروردین


برای اینکه مشکلات شما به درستی و راحتی حل شوند بهتر است که کمی جزئی نگر باشید و با دقت تمام به مسائل فکر کنید توصیه می شود که در خرج هایتان کمی محتاط تر باشید و بفکر آینده باشید. نگران نباشید قرار نیست که مشکلی پیش بیاد فقط باید کمی احتیاط کنید تا حساب دخل و خرج از دستتان در نرود.

اردیبهشت


این روزا بهتر است برای اینکه نتایج خوب و مثبتی در زندگی خود داشته باشید افکار منفی را از خود دور کنید تا بهترین نتایج را بگیرید. امروز روز خوب و عالی برای شماست تمام ناکامی ها و ناراحتی ها به شادی تبدیل خواهند شد. بهتر است که از حالت سکون در بیاید و کمی برای بهتر شدن زندگی تلاش کنید.

خرداد


این خصوصیت اخلاقی شما که در همه حال آماده کمک کردن به اطرافیانتان هستین خیلی خوب و عالی است بخاطر این ویژگی اطرافیان شما را خیلی دوست دارند. اگر مجرد هستید فرد دلخواه خودتان را پیدا خواهید کرد می توانید برای بودن در کنار هم برنامه ریزی داشته باشید.

تیر


این روزها با انجام دادن کارهایی که مطابق میلتان نیست احساس ناامیدی وافسردگی می کنید برای اینکه این احساسات منفی را از بین ببرید بهتر است از انجام دادن این کارها خود داری کنید. و چیزهای جدیدی را انجام دهید که از آنها لذت ببرید. از انتقادات بی جا و بی مورد اجتناب کنید زیرا که باعث اختلافات خانوادگی می شود.مرداد


امروز بهتر است که نسبت به زندگی نگاه واقع بینانه تری داشته باشید و دست از فکر و خیال های بیهوده بردارید. شرایط را به دقت بررسی کنید و اگر نیاز به تغییر وتحول دارد خودتان برای تغییر دادن وضعیت آماده کنید.شهریور


اجازه ندهید که استرس و شرایط دشوار بر روی اعتماد بنفس شما تثیر بگذارند و اعتماد بنفس شما را تضعیف کنند. با همان انرژی و اعتماد بنفس بالا به حل مشکلات بپردازید. شما دارای حس مسئولیت پذیری بالایی هستین و خودتان را با هر شرایط وفق می دهید و این خود باعث می شود که شما در هر کاری موفق باشید.

مهر


امروز ممکن است که با مشکلات مالی رو به رو شوید و این خود باعث استرس و نگرانی در شما شده است بهتر است که صبوری کنید به خدا توکل کنید و بعد به حل مشکلتان بپردازید. کمی انعطاف پذیر باشید و با اطرافیانتان صادق تر باشید.

 


آبان


وعده و تعهداتی را داده اید که تمامی آنها را فراموش کرده اید بهتر است که برای به اتمام رساندن این وعده ها برنامه ریزی داشته باشید و تمام وعده هارا الویت بندی کنید. بهتر است قبل از انجام هر تصمیم تمام عواقب تصمیمات خود را در نظر بگیری و با افراد با تجربه مشورت کنید.


آذر


این روزها عصبانیت و استرس برایتان وجود دارد بهتر است که کمتر عصبانی شوید و منیزیم وکلسیم بیشتر مصرف کنید. یکی از دوستانتان وفاداری خودش را به شما ثابت می کند . بهتر است که برای گرفتن بهترین تصمیم برای زندگی آینده خودتان همه جوانب را در نظر بگیرید.


دی


این روزاها احساس نا امیدی می کنید و باعث شده این حس شما را از رسیدن به اهدافتان دور کند. شما به راحتی می توانید کنترل زندگیتان را دست بگیرید و آن را کنترل کنید فقط باید به خداوند بزرگ توکل داشته باشید و از این افکار منفی دوری کنید.


بهمن


سعی کنید که دیگران را بیش از حد قضاوت نکنید و آنها را مقصر مشکلات خود ندانید، کمی به خود و عملکرد هایتان رجوع کنید و با برنامه ریزی اولویت بندی مسائل را حل و فصل کنید. نیازی نیست زمانی که واقعا عصبانی هستید تظاهر به خوب بودن کنید، زیرا اینگونه حالتان بد تر خواهد شد.

اسفند


هرگونه دعوت بیرون رفتن از طرف دوستان و عزیزانتان بله بگویید و از کنار آنها بودن، لذت ببرید. هرگونه نگرانی که اخیرا به خود وارد کرده اید، را از خود دور کنید. اگر که در گذشته  در عشق شکست خورده اید، بهتر است که به خود فرصت بدهید و بعد دنبال عشق و آدمی مناسب  برای آینده خود باشید.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on پنج شنبه, 26 ارديبهشت 1398 07:41

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.