Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روز 28 اردیبهشت سال 98

By زهره احمدی ارديبهشت 28, 1398 255 0
فال روز 28 اردیبهشت سال 98 فال روز 28 اردیبهشت سال 98

فال روز 28 اردیبهشت سال 98 

 

فروردین

 

امروز ممکن است که به همدردی دیگران نیاز داشته باشید بهترین آنان پدر و مادر شما هستند. این روزها اطرافیانتان خیلی به شما حسودی می کنند بهتر است که از بودن در کنار آنها دوری کنید. بیشتر بر روی کارهای عقب افتاده تان تمرکز کنید و حتما آنها را به انجام برسانید.

 

اردیبهشت

 

سعی کنید در هرشرایطی مثبت اندیش باشید این روزها فکر می کنید کارهایی را که دوس دارید را دیگر نمی توانید انجام دهید و محدود شده اید بهتر است که آرامش خودتان را حفظ کنید زیرا شرایط به حالت قبل بر میگردد. امروز یک روز عالی فوق العاده واسه ابراز علاقه به شخصی که، دوستش دارید است.

 

خرداد

 

هرچه بیشتر سعی کنید که نقاط قوت خودتان را شناسایی کنید در رسیدن به موفقیت شانس شما بیشتر می شود. احتیاط کنید به یک منتقد تبدیل نشوید به ایده ها و نظرات دیگران نیز اهمییت بدهید و به انها احترام بگذارید زیرا هرکس نظر و ایده خودش را دارد. امروز روز خوبی برای کنار گذاشتن حاشیه ها و تمرکز کردن بر روی مسائل مهم است.

 

 

تیر

 

امروز روز خوبی است و همه چیز بر وفق مراد شما پیش خواهد رفت. کارهای عاشقانه شما به خوبی پیش خواهند رفت یک برنامه خاص و عالی را برای معشوقه ی خود برنامه ریزی کنید. اگر مجرد هستید فردی در محیط کار به شما علاقمند شده است اما قدرت بیان ندارد بهتر است کمی انعطاف از خود نشان دهید.

 

مرداد

 

بهتر است که روحیه تنبلی را از خودتان دور کنید زیرا باعث ناامیدی و دلسرد شدن شما از زندگی می شود زمانی که کار می کنید رضایت بیشتری نسبت به خودتان دارید. هرگونه مشاوره ای که می خواهید به دیگران بدهید را اول در زندگی شخصی خودتان اعمال کنید.

 

شهریور

 

امروز همان روزی است که با برداشتن یک قدم می توانید پیشرفت های قابل توجهی در زندگی داشته باشید. شما می توانید دیگران را تشویق به قوی بودن و ایستدگی کردن در برابر مشکلات کنید البته خودتان هم اینگونه اید. امروز برای آرام شدن اعصابتان از میوه های خشک بیشتر استفاده کنید.

 

مهر

 

با فن بیان خوبتان میتوانید کارهایتان را به خوبی پیش ببرید. انرژی امروز شما در بالاترین حد خود قرار گرفته است می توانید با برنامه ریزی از این سطح انرژی خود برای لذت بردن از زندگی استفاده کنید. برخی از مشکلات عاشقانه شما حل خواهند شد. بهتر است که با افرادی که دوستشان دارید اهداف خود را درمیان بگذارید.

 

آبان

 

بهتر است که در حال زندگی کنید و کمتر به گذشته فکر کنید و برای آینده خود برنامه ریزی دقیقی داشته باشید. در مورد خرج و مخارجتان بهتر است که کمی برنامه ریزی داشته باشید و از خرج های بی موردتان جلوگیری کنید. مدتی است که روابط عاطفی شما در هاله ای از ابعام به سر می برد بهتر است که کمی فرصت بهم بدهید و با مشورت مشکل را برطرف کنید.

 

آذر

 

برای پیشبرد اهدافتان بهتر است که برنامه ریزی دقیقی داشته باشید بخاط اضطراب و عصبانیت بیش از حد درگیر مشکلات گوارشی و روده ای قرار خواهید گرفت. بهتر است که این نگرانی و اضطراب ها را از خودتان دور کنید. امروز روابط عاشقانه شما مختل شده است اگر از این رابطه ناراضی هستین بهتر است که یا بطور کامل پایان دهید یا با صحبت کردن مشکلات را از بین ببرید.

 

 

دی

 

این روز ها خیلی نسبت به خودتان بی توجه شده اید بهتر است که کمی بفکر خودتان باشید چه اشکالی دارد گاهی برای خودتان کادو بخرید و روحیه تان را تقویت کنید. شما با حس مسئولیت پذیری بالای خود می توانید تمام کارها را به نحو احسن انجام دهید حتی اگر منابع شما محدود باشند. امروز می تواند یک روز مفید وعالی برای شما باشد.

 

بهمن

 

با حوصله بیشتری به کارهایتان بپردازید زیرا که کیفیت کار مهم تر از کمیت است. در جامعه امکان درخشش و ایجاد جایگاه خوب را خواهید داشت. این روز ها حس رقابتی را بیشتر از همیشه حس می کنید بهتر است که خودتان را گم نکنید.

 

 

اسفند

 

اگر مجرد هستین و قصد ازدواج دارید بهتر است که به مشکلات جدی چون مواد مخدر، سلامت روانی، سلامت جسمانی خودتان و کیس مورد نظرتان را چک کنید و با دلی قرص و مطمئن به سمت تشکیل خانواده بروید.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.