Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روز 6 شهریور 1399 Featured

فال روز 6 شهریور 1399 فال روز 6 شهریور 1399

فال روز 6 شهریور 1399 ، فروردین:شما سعی میکنید تنهایی را انتخاب کنید اما دوستان و همکارانتان این اجازه را به شما نمی دهند.آنها امروز برای شما دلسوزی می کنند، شما دوست داارید همیشه با شما همینطور رفتار کنند.به جای اینکه همه راه ها را امتحان کنید و خودتان را خسته کنید، بهتر است راه درستی را انتخاب کنید که بتواند شما را راضی کند.


اردیبهشت : ممکن است اطرافیانتان فکر کنند شما رفتار بچگانه ای دارید و لجبازی می کنید اما در همین زمان شما سعی می کنید انعطاف پذیر باشید. شما معمولا فرد لجبازی هستید اما امروز این خصلت خود را کنار گذاشته اید .
خرداد : امروز کارهایتان پیچیده می شود و خوب پیش نمی رود ، ناراحت نباشید و سعی کنید با بالا بردن سرعت خود از کار کردن لذت ببرید . اگر سعی کنید خیلی سریع برنامه هایتان را منظم کنید ممکن است نا امید شوید و انرژی شما تحلیل برود.در حال حاضر سعی کنید نکات نا مفهوم را برای خود حل کنید.وقت برای رسیدگی به دیگر کارها زیاد است.
تیر:شما خیلی به احساسات خود اطمینان ندارید و مدام سعی می کنید تا این موضوع را از دیگران پنهان کنید، شما ابتدا همه چیز را برای دیگران تعریف می کنید و سپس روی ، آن پافشاری می کنید تا نشان دهید مصمم هستید.امروز کمی دمدمی مزاج شده اید و شاید عصبانی شوید .
مرداد:امروز ماه در خانه ی راز های شما قرار که نشان می دهد شما توانایی پنهان کردن اساسی ترین نیاز های خود را دارید . بهتر است روابط خود را با دیگران قطع نکنید و از آن ها جدا نشوید . ابتدا همه ی دلایل برای پنهان کردن موضوع را بسنجید و بعد با صلاح خود راهی درست را انتخاب کنید .
شهریور:شما امروز دوست دارید با همه ی اطرافیانتان رابطه دوستی برقرار کنید اما از انجایی که بسیار محتاط هستید با دقت این کار را انجام می دهید‌.شما بسیار منطقی هستید و با همین خصلت توانایی رسیدن به اهداف خود را پیدا می کنید.
مهر:فکر های بیهوده باعث می شود شما از رسیدن به مقصودتان منع شوید.امروز شما هر کاری انجام می دهید از نتیجه ان راضی نیستید. امروز بهتر است در مورد محرک هایی که شما را در رسیدن به خوشبختی یاری می کنند فکر کنید، شما در نهایت به خواسته هایتان می رسید.
ابان:شما در مورد کارهایی که قرار است انجام دهید با هیچکس صحبت نمی کنید، چون امادگی روبه رویی با واکنش ها را ندارید.کمی واقع بین باشید، واقع بینی باعث می شود ارزوهایتان کمی معقول تر شود.
اذر:این ماه برج سرطان است و ماه در خانه ثروت شما قرار دارد و شما توانایی سرمایه گذاری های بزرگ را دارید.ممکن ست به اندازه ای که فکر می کنید وقت نداشته باشید پس به دیگران قول های بیهوده ندهید.
دی:امروز ممکن است عصبانی شوید زیرا دیگران بی توجه به کارهای مهم شما، خواسته های زیادی از شما دارند.شما خیلی دوست دارید به یک دوست کمک کنید، اما طبق برنامه ریزی هایتان این کار ممکن نیست.ولی در حال حاضر کارهای خود را فراموش کنید و به دوستانتان کمک کنید
بهمن:ماه در برج سرطان لحظه هایی را به شما یاد اوری می کند که ان ها را دوست ندارید و باعث عصبانیتتان می شود.به جای اینکه مانع بروز احساسات خود شوید، با تمرکز روی اهداف بلند مدت ، از آن ها برای پیشرفت خود استفاده کنید.
اسفند:امروز ماه در خانه شادی شما قرار دارد و شما امروز فقط به دنبال تفریح و سرگرمی هستید، دقت داشته باشید که شاید دوستانتان به شما کاری را پیشنهاد دهند که به نفع شما نباشد .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.