Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال روز 7 شهریور 1399 Featured

فال روز 7 شهریور 1399 فال روز 7 شهریور 1399

فال روز 7 شهریور 1399 ، فروردین : اگر شما در رابطه عاشقانه تان سختی زیادی را تحمل می کنید امروز احساس افسردگی می کنید ، در مورد چیزهایی که در دل دارید با دیگران صحبت کنید تا در نهایاحساس سبکی کنید .

سعی کنید ریشه مشکلاتتان را پیدا کنيد و با منطق آنها را حل کنید.اگر با طرف مقابلتان صحبت نکنید مشکلات بیشتر می شوند. سعی کنید با کنترل احساسات وحفظ خونسردی در مورد مشکلات با او صحبت کنید.
اردیبهشت:
امروز سفری اجباری برایتان پیش می آید.این سفر باعث دور شدن شما از عشقتان می شود،و این برایتان سخت است.با عشقتان تماس بگیرید و به او بگویید دلتنگ و مشتاق دیدارش هستید.سعی کنید بدون توجه به این دوری از سفر لذت ببرید . 
خرداد :
امروز با رفتار عجیب کسی که دوستش دارید بسیار سردرگم شده اید،گاهی با صمیمیت وتوجه زیاد انسان ها از ما دور می شوند و باعث ناراحتی ما می شوند.بهتر است فعلا به او نزدیک شوید و چنو روزی او را به حال خود رها کنید.نگران نباشید به زودی شخص مورد نظرتان خودش به سراغ شما می آید.
تیر:
امروز مشغول آماده کردن خود و خانه تان برای برگزاری یک جشن با دوستانتان هستید.امروز بسیار خوشحال هستید و همه عزیزانتان را به این مهمانی دعوت کرده اید.خیلی به خود سخت نگیرید تا انرژی برای ادامه مهمانی داشته باشید.
مرداد:
امروز مسئولیت های مهم و زیادی به شما سپرده شده است.در هنگام انجام این کارها فکر های بدی به ذهن شما خطور می کند که شما را آزار می دهد.بهتر است از این افکار دوری کنید.
شهریور:
امروز شما احساس تنهایی می کنید و به توجه بیشتری نیاز دارید.خودتان را با فکر کردن به تنهایی تان آزار ندهید وسعی کنید با انجام کارهای مورد علاقه تان حال خود را خوب کنید.
مهر:
امروز روابط عاطفی شما به خوبی پیش می رود،اگر شخص مورد نظر به شما نزدیک نمی شود دلسرد نشوید، با گذشت زمان رابطه تان بسیار خوب می شود.
آبان:
امروز شما سحرخیز شده اید و انرژی بسیار زیادی دارید.از این انرژی استفاده کنید و همه کارهایتان را انجام دهید.امروز با اطرفیانتان مهربان باشید و خشم خود را کنترل کنید.
آذر:
به دنبال نگه داشتن شخصی در زندگیتان هستید که متعلق به شما نیست او را رها کنید و به دنبال زندگی خودتان بروید. امروز از خیال پردازی ها دست بکشید با واقعیت روبهرو شوید.
دی:
امروز برای شما بسیار خوب است و به خاطر کارهای خوبتان از شما تشکر می شود،امروز از انجام کارهای نیمه تمام دست بردارید و کارهایی که باعث شادی شما می شود انجام دهید و خود را آرام کنید.
بهمن:
امروز در ابتدای روز مشکلاتی برایتان پیش می آید که باعث ناراحتی شما می شود اما با گذشت روز اوضاع بهتر می شود.از فکر به گذشته دست بکشید و به فکر راهی براي پیشرفت باشید.
اسفند:
امروز کارهایتان بسیار خوب پیش میرود.شانس به شما رو کرده است و مشکلاتی که برایتان غیر قابل حل بود،حل می شود. از کمک کردن به دیگران دور نشوید که باعث پیشرفت و بزرگی شما می شود.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.