Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال 18 شهریور 99 Featured

فال 18 شهریور 99 فال 18 شهریور 99

فال 18 شهریور 99 ، متولدین فروردین : امروز شما مدام به دنبال هیجان و ترشح آدرنالین هستید. زمان مناسبی برای تفریح های هیجان انگیز انتخاب نکرده اید ، امروز شما کارهای مهم تری برای انجام دادن دارید .

اگر کارهایتان را نصفه رها کنید موقعیت شغلیتان به خطر می افتد . رابطه بین شما و یکی از دوستانتان کمی خراب شده و شما مدام به فکر راهی برای حل آن هستید .


متولدین اردیبهشت :

یکی از اطرافیانتان به شدت خودخواه شده است و حتی به خانواده هم توجه نمی کند و هر کاری که دوست دارد را بدون فکر انجام می دهد. بهتر است به جای سکوت مقابل او بایستید و محکم حرف خود را به او بگویید و یادآوری کنید که این رفتارهایش خیلی بد است .


متولدین خرداد:


وارد دنیای جدیدی شده اید که کمی شما را سردرگم کرده است. نگران نباشید با کمی تمرکز مشکلات جزئی پیش آمده حل می شود و شما می توانید به راحتی دنیای خود را گسترده کرده و با آن کنار بیایید. بعد از تمام شدن ماجراهای پیش آمده برای آرامش خود به یک سفر بروید.


متولدین تیر:


شما ذاتی خونسرد دارید اما این روزها خبرهای مربوط به امور مالی زندگیتان شما را به هم ریخته و آرامش را از شما گرفته. با صبوری همه ی مشکلات رفع می شود. حواستان باشد مشکلات شخصیتان روی روابط عاشقانه تان تاثیر نگذارد و شما را از عشقتان دور نکند.


متولدین مرداد:

امروز مشکل ناخوشایندی برای شما پیش می آید که سعی دارید آن را از خانواده و دوستان پنهان کنید. سعی می کنید کاری که به صلاح خانواده است را انجام دهید اما مخفی کردن این موضوع کار درستی نیست. اگر مشکل را به خانواده خود بگویید قبل از پیش آمدن فاجعه می توانید جلوی آن را بگیرید.


متولدین شهریور:


این روزها فکرهایی ذهن شما را مشغول کرده که باعث استرس شما شده است. اگر مشکل پیش آمده را حل نکنید، ممکن است شما را از همه ی برنامه ریزی ها و اهدافتان دور کند. سعی کنید با انجام کارهایی که دوست دارید خودتان را آرام کنید. شخصی وارد زندگیتان شده که شما خیلی به او اهمیت می دهید.


متولدین مهر:


یکی از دوستان نزدیکتان حال روحی خوبی ندارد. شما احساس می کنید او افسرده شده است، باید به او کمک کنید و حالش را خوب کنید. از او دور نشوید و کنارش باشید هر چند اگر کمک زیادی از دستتان برنیاید حضورتان باعث دلگرمی می شود.


متولدین آبان:


این روزها یکی از اعضای خانواده تان بسیار ناراحت است و ناراحتی او حال شما را هم خراب کرده است. به او بگویید که مشکلش را به شما بگوید شاید بتوانید به او کمک کنید. خبری به شما می رسد که حال شما را خوب می کند و آخرهفته شما را می سازد.


متولدین آذر :


خبرهایی به شما و خانواده تان رسیده که باعث شک شما شده. سعی کنید قبل از هر کاری از واقعی بودن خبرها مطمئن شوید ممکن است کسی با شما دشمنی داشته و برای خراب کردن رابطه شما این حرفا را زده. اگر از چیزی عصبانی شدید تلاش کنید عصبانیتتان را سر عشقتان خالی نکنید او گناهی ندارد .


متولدین دی :


تصمیمات جدیدی گرفته اید و دوست ندارید درباره آن ها توضیح بدهید . سعی می کنید در مرکز توجه نباشید و با کسی حرف نزنید . این موضوع مدتی است شما را گوشه گیر کرده و احساس تنهایی می کنید . از پیله خود بیرون بیایید و به جمع خانواده و دوستانتان برگردید . سوال هایی که توضیح دادن آن شما را ناراحت می کند جواب ندهید .


متولدین بهمن :


یکی از اطرافیانتان به شما دروغی گفته که شما را بسیار ناراحت کرده است . عصبانی نباشید و سعی کنید خودتان را کنترل کنید این موضوع فقط برای خراب نکردن حالتان از شما مخفی شده است . طرف مقابلتان را بازخواست نکنید ، او صلاح شما را می خواسته و شما برایش خیلی مهم هستید .


متولدین اسفند:


امروز احساس خستگی می کنید و دوست دارید در خانه بمانید و تا پایان روز استراحت کنید. اما شما آدم بسیار فعالی هستید و نمی توانید مدت طولانی در خانه بمانید . امروز شما انرژی کافی برای کار کردن ندارید پس بهتر است در خانه بمانید و با کارهایی مثل ورزش کردن ، فیلم دیدن و ... حالتان را خوب کنید .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.