Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال 19 شهریور 99 Featured

فال 19 شهریور 99 فال 19 شهریور 99

فال 19 شهریور 99 ، متولدین فروردین: امروز شما منتظر خبرهایی از رابطه عاشقانه تان هستید ، نسبت به احساساتتان بسیار حساسیت دارید . اطرافیانتان در دنیای خودشان غرق شده اند و به شما توجه نمی کنند .

مدام سعی دارید خودتان را به آنها نشان دهید و نظرشان را جلب کنید . خیلی خودتان را درگیر این موضوع نکنید با گذشت زمان همه مشکلات حل می شود .


متولدین اردیبهشت :


مدتی است که تلاش می کنید برای اثبات موضوعی جلوی همه بایستید. امروز همه خانواده سعی دارند شما را از تصمیمتان منصرف کننند و شما را قانع کنند که این کار اشتباه است. اختلاف نظر ها به معنای اشتباه بودن تصمیم شما نیست پس سعی کنید ابتداء با منطق به موضوع فکر کرده و سپس تصمیم نهایی را بگیرید.


متولدین خرداد:


ماجراهایی برای شما پیش می آید که بسیار هیجان انگیز است. سعی کنید از این اتفاقات دوری کنید، استرس برای شما خوب نیست. امروز خبرهایی به شما می رسد که شما را شگفت زده می کند. سعی کنید با قلبتان تصمیم بگیرید.


متولدین تیر:


ایده هایی در سر دارید که اطرافیانتان با آنها مخالف اند. به جای اینکه وقت خود را برای توضیح دادن کارهایتان صرف کنید به سوی هدفتان بروید و عقب نمانید. بعضی از افراد اطرافتان به شما حسودی می کنند و می خواهند مانع رسیدن شما به اهدافتان شوند.


متولدین مرداد:


فردی به تازگی وارد زندگی شما شده است، او همراه بسیار خوبی برای شماست. برای ساختن آرزوهایتان از او کمک بگیرید. کاری به شما پیشنهاد شده که به نظر سرشار از سود است. با کسانی که در این مسائل سررشته دارند مشورت و کنید و تصمیم درست بگیرید.


متولدین شهریور:


امروز روزی است که مسائل عاطفی شما به خوبی پیش می رود همه چیز به نفع شماست. علاقه زیادی به کارهای هنری دارید، با انجام این کارها می توانید خلاقیت هایتان را نشان دهید. کارهایی که انجام می دهید نتیجه خوبی برای شما خواهد داشت. چیزی را از دست خواهید داد که بسیار به آن وابسته اید.


متولدین مهر:


اتفاقات تازه ای برایتان می افتد که توانایی حل آنها را ندارید، خودتان را اذیت نکنید و سخت نگیرید. حل موضوع را به زمان بسپارید گذشت زمان همراه شانس موضوع را حل می کند. در تصمیم هایی که می گیرید به قلبتان گوش کنید زمانی که حرف عشق می شود قلب بهترین تصمیم را می گیرد.


متولدین آبان:


امروز کارها بر وفق مراد است و همه چیز به آسانی حل می شود. هیجان زیادی در خود احساس می کنید با یک دوست قرار گذاشته و با تفریح و انجام کارهای مورد علاقه تان این انرژی را تخلیه کنید. به مهمانی دعوت شده اید که عشق خود را در آنجا پیدا خواهید کرد .


متولدین آذر:


مدتی است برای رسیدن به استقلال تلاش می کنید خودتان را به اطرافیان ثابت کنید. هرکاری که انجام می دهید سعی کنید برایتان لذت بخش باشد . هیچ کس به اندازه شما مهم نیست . کمی استراحت کنید و در خانه بمانید تا به آرامش برسید و کمی سبک شوید . 


متولدین دی:


امروز مسائل عاطفی به نفع شما پیش می رود. شما خیلی سریع به افراد وابسته می شوید و این موضوع اصلا خوب نیست. سعی کنید در مورد عشتقتان خیلی حساس نباشید و خیلی وابسته نشوید این موضوع می تواند آسیب های جدی به شما بزند . مدام دوست دارید تنها باشید و این کارتان باعث افسرده شدن شما می شود .


متولدبن بهمن:


این روزها به بهترین شکل کارهایتان را توجیح می کنید. اتفاقاتی افتاده که شما را سر دوراهی قرار داده. شما باید خیلی سریع بهترین تصمیم را بگیرید . به احساسات درونی خود توجه کنید و هر چیزی که به نظرتان برای روحیه شما خوب است فراهم کنید .


متولدین اسفند:


امروز برای شما روز استراحت است اما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید . اگر کمی زود بیدار شوید و با برنامه ریزی کارهایتان را انجام دهید می توانید به همه کارهایتان برسید. با دوستانتان قراری گذاشته اید و میخواهید بعدازظهر به دیدن آن ها بروید . قرارتان را کنسل نکنید و حتما بروید این مهمانی کوچک برای روحیه شما خیلی خوب است.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on چهارشنبه, 19 شهریور 1399 10:57

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.