Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال 20 شهریور 99 Featured

فال 20 شهریور 99 فال 20 شهریور 99

فال 20 شهریور 99 ، متولدین فروردین : امروز خبری به شما می رسد که دروغ است . اما فردی که این ماجرا را برای شما تعریف کرده آنقدر با آب و تاب اینکار را کرده که شما باور کرده اید و به دنبال اصل ماجرا نمی روید .

قبل اینکه وارد کاری شوید حتما تحقیق کنید و اطلاعات کامل به دست بیاورید .


متولدین اردیبهشت :


امروز مشکلاتی به سراغتان می آید که باعث عقب ماندن کارهایتان می شود. دوست دارید امروز را استراحت کنید و با دوستانتان به تفریح بروید، اما کارهایی برای انجام دادن دارید که اجازه ی خوش گذرانی را به شما نمی دهند . برای همه ی چیزهایی که در زندگی دارید شکرگذاری کنید . از قوانین سرپیچی نکنید این کار شما را از چشم اطرافیانتان می اندازد .


متولدین خرداد:


امروز شدیدا نیاز به استراحت و دریافت انرژی دارید. دلتان می خواهد تمام روز را در رخت خواب بگذرانید اما این کار را تا زمانی می توانید انجام دهید که وقت برای انجام کارهایتان داشته باشید. سعی کنید به جای اینکه اینقدر حرف بزنید کمی برای عملی کردن حرف هایتان وقت بگذارید.


متولدین تیر:


امروز شما مدام در حال سفر در دنیای آرزوهایتان هستید و حواستان به زمان حال و گذشت زمان نیست. سریع تر به دنیای واقعی خود برگردید و کارهایتان را انجام دهید. نیاز به تغییراتی دارید که باید هر چه سریع تر آنها را انجام دهید. این تغییرات تاثیر بسیاری در زندگی شما دارد. فراموش نکنید برای رسیدن به هدف باید خیلی تلاش کرد.


متولدین مرداد:


امروز بعد از مدت ها با دوستانتان قرار گذاشته اید برای تازه کردن دیدارها یکدیگر را ببینید. اما شما دوست دارید تمام روز را در خانه بمانید. قرارتان را کنسل نکنید اینکار باعث ناراحتی دوستان شما می شود. برای دیدن آنها بروید اما به بهانه ای زودتر به خانه بگردید. بودن در کنار خانواده حال شما را بهتر می کند.


متولدین شهریور:


کارهای عقب افتاده زیادی دارید که امروز وقت مناسبی برای رسیدگی به آنهاست. امروز تصمیم گرفته اید احساساتتان را به کسی که دوستش دارید بگویید اما حرف قلب و مغزتان یکی نیست. برای اینکه حرف دلتان را بگویید پیش شخص مورد نظرتان می روید اما نمی توانید اصل موضوع را به او بگویید.


متولدین مهر:


در شرایطی قرار گرفته اید که شما را شوکه کرده و قدرت تفکر در مورد موضوع را از شما گرفته است. اطلاعات کافی را به دست نیاورده اید اما به زودی همه چیز را می فهمید. کسانی که در این ماجرا ها دست داشته اند را باید از زندگیتان بیرون کنید. این افراد در ظاهر دوست و در باطن دشمن شما هستند.


متولدین آبان:


شما در انتخاب دوست آدم بسیار حساسی هستید اما چند روزیست که با قرار گرفتن در جمعی تعداد دوستانتان روز به روز افزایش پیدا می کند. این موضوع شما را ناراحت کرده است. باید خودتان را جمع و جور کنید و افرادی که به آنها حس خوبی ندارید را از زندگیتان بیرون کنید.


متولدین آذر:


مدتی است که مدام درگیر کار هستید و از خودتان و خانواده تان خیلی دور شده اید. کار را کنار بگذارید و به خودتان برسید. پیش خانواده بروید و با آنها وقت بگذرانید. به افراد خانواده تان بگویید که خیلی دوستشان دارید و برایتان خیلی عزیز هستند این کار باعث صمیمیت بیشتر می شود.


متولدین دی:


شما برای رسیدن به اهدافتان خیلی تلاش می کنید. امروز از تلاش کردن خسته شده اید و مدام از خودتان سوال می کنید جواب این همه تلاش را کی می گیرید. کارهای روزانه تان را کنار گذاشته اید و درحال برنامه ریزی برای آینده هستید.
رسیدن به اهداف کار آسانی نیست پس نا امید نشوید و به راهتان ادامه دهید. به زودی جواب همه ی تلاش هایتان را می گیرید.


متولدین بهمن:


امروز ایده های عجیبی به ذهنتان رسیده که انجام آنها در توانایی شما نیست. بهتر است از انجام این کارها صرف نظر کنید. با توجه به الویت ها کارها را طبق برنامه انجام دهید تا به همه ی آنها برسید. برای وقت گذراندن با افرادی که دوستتان دارند وقت خالی کنید و با جمله ی وقت ندارم خودتان را گول نزنید.


متولدین اسفند:


یکی از دوستانتان برای حل مشکلش پیش شما آمده است اما طوری با شما حرف می زند که انگار به وجود آمدن مشکل تقصیر شماست. او به شما می گوید که این مشکل را سریع تر حل کنید. این موضوع باعث عصبانیت شما شده است. خودتان را کنترل کنید و با منطق با طرف مقابل حرف بزنید و در حل مشکل کمکش کنید.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.