Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال 22 شهریور 99 Featured

فال 22 شهریور 99 فال 22 شهریور 99

فال 22 شهریور 99 ، متولدین فروردین : شما روز خوبی را شروع کرده اید و بسیار خوشحال هستید. آینده خوبی پیش رو دارید و اطلاع از این موضوع شما را بسیار خوشحال کرده است. موفقیت های جدیدی در کار و روابط شخصی شما به وجود آمده که شما را خوشحال کرده.

برای رسیدن به هدف عجله نکنید و آرام حرکت کنید.


متولدین اردیبهشت:


مدتی است که برای سفری چند روزه برنامه ریزی می کنید. تا پایان تابستان و تعطیلات چیزی نمانده است. هماهنگی لازم را سریع تر انجام دهید و حتما به این سفر بروید. این سفر می تواند روحیه شما را عوض کند و باعث پیشرفت کارهایتان شود. می خواهید به شخصی که دوستش دارید پیشنهاد ازدواج بدهید. اگر جواب نه شنیدید ناراحت نشوید شاید شرایط بهتری برای شما به وجود بیاید.


متولدین خرداد:


چند روزی احساس ناراحتی می کردید و بی انرژی بودید، اما امروز را بسیار پر انرژی و شاد شروع کرده اید. احساس می کنید توانایی هایتان خیلی بیشتر شده است و همین موضوع باعث حال خوبتان شده. از توانایی هایتان استفاده کنید و به اطرافیان کمک کنید. شما قلبی بسیار مهربان دارید و با خوشحالی دیگران خوشحال می شوید.


متولدین تیر:


امروز خیلی سرحال نیستید. سعی کنید با اطرافیانتان بد رفتاری نکنید. با جروبحث ها ممکن است کدورت پیش بیاید. چند روزی صبوری کنید تا حال روحیتان بهتر شود. شما همیشه با احتیاط رفتار می کنید و بی گدار به آب نمی زنید اما امروز می خواهید در رابطه عاطفی خود ریسک کنید و دل به دریا بزنید.


متولدین مرداد:


شما معمولا خیلی خوب اطرافیان را درک می کنید و همین درک بالای شما باعث شده بین دوستان و خانواده خیلی عزیز باشید. امروز خیلی بیشتر از روزهای قبل برای کمک به اطرافیان تلاش می کنید. امروز روز استراحت شماست و شما باید به خوبی از آن استفاده کنید. ورزش کردن می تواند حال شما را خیلی بهتر کند.
در این روز زیبا سعی کنید با بحث های پیش پا افتاده حال خودتان را خراب نکنید .


متولدین شهریور:


امروز حرف های شما بسیار تاثیرگذار شده. با دوستان و اطرافیانتان حرف بزنید و حال خوب خود را به آنها هم منتقل کنید. شما عاشق بچه ها هستید و سروکله زدن با آنها انرژی بسیار خوبی به شما می دهد. افرادی اطراف شما هستند که نمی خواهند حال خوبتان را ببینند و سعی می کنند با زدن نیش و کنایه حالتان را خراب کنند.


متولدین مهر:


موفقیت هایی در کار و زندگی کسب کرده اید و این موفقیت ها باعث بیشتر شدن انگیزه شما شده اند. نگاهتان به آینده را عوض کنید هدف از زندگی و تلاش فقط رسیدن به پول نیست، مسائل مهم تری وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. خودتان را در کار غرق نکنید و برای خانواده و دوستانتان هم وقت بگذارید.


متولدین آبان:


شما همیشه تصمیم هایتان را با عقل و منطق می گیرید اما امروز احساساتتان اجازه این کار را به شما نمی دهند. در مورد موضوع پیش آمده بسیار احساسی رفتار می کنید و باعث تعجب اطرافیان می شوید. نباید هیچ چیزی حال خوب شما را خراب کند پس از انرژی های منفی دوری کنید.


متولدین آذر:


حرف های شما از اعماق قلبتان سرچشمه می گیرند و بسیار تاثیرگذار هستند. اما امروز حرف های شما نه تنها تاثیر گذار نیست بلکه باعث ناراحتی اطرافیان می شود. تصمیمی گرفته اید و نگران هستید اطرافیان واکنش خوبی نسبت به آن نشان ندهند. خودتان را درگیر این موضوع نکنید همه از تصمیم شما استقبال می کنند و همه چیز به خوبی پیش می رود.


متولدین دی:


در مسیر پیشرفتتان موانعی وجود داشت که شما را از ادامه دادن راه منصرف می کرد. صبور باشید و فقط به انتهای مسیر یعنی رسیدن به هدف فکر کنید. شما انسان با انگیزه ای هسستید و به هر چیزی که بخواهید می رسید. حس ششم بسیار قوی دارید و همین حس می تواند کمک های زیادی به شما کند. قبل از انجام هرکاری با اطرافیان مشورت کنید.


متولدین بهمن:


یکی از مهم ترین خصوصیات شما سخاوت مندی است، شما همیشه درحال کمک کردن به دیگران هستید. دلیل اصلی حال خوب شما همین همدلی و قلب مهربان شماست. امروز می تواند روز بسیار خوبی برای شما باشد، سعی کنید از آن لذت ببرید و با حرف ها و فکرهای بیخود آن را خراب نکنید.


متولدین اسفند:


امروز مجبور به انجام کارهایی هستید که انجام دادن آنها اذیتتان می کند. این کار باعث آشنایی شما با شخصی می شود که یکی از بهترین دوستان شما خواهد شد و بهترین روزهایتان را باهم می گذرانید. این روزها همه مخالف کارهای شما هستند و معتقدند تصمیم هایتان اشتباه است. در برابرآنها جبهه نگیرید شاید حرف آنها درست باشد.

Rate this item
(0 votes)
Last modified on شنبه, 22 شهریور 1399 09:04

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.