Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال 24 شهریور 99 Featured

فال 24 شهریور 99 فال 24 شهریور 99

متولدین :

فال 24 شهریور 99،  امروز یکی از اطرافیانتان میخواهد عصبانیتش را سر شما خالی کند . سعی کنید ناراحت نشوید و با صبوری با او حرف بزنید . شما مدام سعی می کنید مثل یک فرد قهرمان مشکلات همه را حل کنید . انتخاب یک شریک مناسب در زندگی راهی بسیار خوب برای نزدیک شدن به هدف است .


متولدین اردیبهشت:


امروز فکر می کنید روز خوبی را شروع کرده اید اما کار های زیادی دارید که تنهایی نمی توانید انها را حل کنید. همین موضوع باعث ناراحتی شما می شود. امروز کارهایتان کمی پیچیده شده اما شما با منطق می توانید همه مسائل را حل کنید.


متولدین خرداد:


این روز ها گرفتار مشکلاتی شده اید که خودتان باعث ایجاد انها شده اید. اگر کمی دقت کنید میتوانید راه خود را پیدا کنید و مسیر برایتان هموار می شود. همیشه یادتان باشد که شما نمی توانید به تنهایی مسائل را تغییر دهید. از اطرافیانتان کمک بگیرید و با مشورت انها زندگی خود را بسازید.


متولدین تیر:


شما نمی توانید احساسات خود را به خوبی بیان کنید به همین دلیل همیشه اطرافیان فکر می کنند شما فردی بی احساس هستید و زندگی خانواده برایتان مهم نیست. قبل از تصمیم گیری کارهایی را که دوست دارید انجام دهید تا حال روحیتان بهتر شود و بتوانید عاقلانه تصمیم بگیرید.


متولدین مرداد:


راهی برای اینده خود انتخاب کرده اید که ظاهرا مسیر ان بسیار اسان است و رسیدن به هدف کاری راحت است، اما وقتی که قدم در این راه بگذارید متوجه می شوید که بالا و پایین های زیادی دارد و باید برای رسیدن به انتهای مسیر سختی های زیادی بکشید.


متولدین شهریور:


امروز یکی از دوستانتان با انجام کاری تمام برنامه های شما را به هم می ریزد. این کار بسیار غیر منتظره بوده وشما را شوکه می کند. این را به یاد داشته باشید که هنگامی که خسته می شوید در نزدیک ترین نقطه به هدف هستید. پس امیدوار باشید و با قدرت به مسیر ادامه دهید.


متولدین مهر:


مدتی است که فکر های بیهوده ذهن شما را مشغول کرده است برای رها شدن از این فکر ها باید کمی به خودتان استراحت بدهید شما می توانید با یک سفر چند روزه به همراه دوستانتان حال روحی خود را تغییر دهید. برای رسیدن به فردی که قدر شما را نمی داند تلاش نکنید به زودی فردی وارد زندگی شما می شود که باعث پیشرفتتان می شود و شما را بزرگ می کند.


متولدین ابان:


زندگی از نظر شما بسیار منفی است. سعی کنید نگاهتان را عوض کنید این فکر ها شما را بی انگیزه و از زندگی دور می کند. به جای اینکه فقط به مشکلات توجه کنید و خودتان را فردی گرفتار ببینید به جزئیات نیز نگاه کنید و بابت نعمت هایی که به شما داده شده است شکر گذاری کنید.


متولدین اذر:


امروز می خواهید به جای اینکه سرکار بروید با دوستانتان به تفریح بروید و خوش گذرانی کنید. اگر امروز را با تفریح بگذرانید فردا باید سخت کار کنید تا کار های عقب مانده امروز را هم انجام دهید. در تصمیمی که می خواهید بگیرید مردد هستید و برای تصمیم گیری نیاز به مشورت دارید. کاری را که فکر می کنید درست است را انجام دهید.

 

متولدین دی:


چند روزی است که درگیر مسائل عاطفی خود هستید. به جای اینکه فکرتان را با این چیزها مشغول کنید به کارهای مهم تری که دارید برسید. تصمیم هایی گرفته اید که انجام آنها در آینده برای شما دردسر ساز می شود. از انجام کارهای عجولانه و بدون فکر دوری کنید. اطرافیان به خصوص خانواده بهترین مشاور شما هستند از آنها کمک بگیرید.


متولدین بهمن:


امروز فکرهای خلاقانه ای دارید که انجام آنها به نظرتان غیرممکن است، اما انجام این کارها خیلی سخت نیست و ممکن است در انجام آنها موفق شوید. سعی کنید بدون فکر کاری نکنید و برای عملی کردن این کارها از همکارانتان کمک بگیرید.


متولدین اسفند:


امروز خبرهایی به دستتان می رسد که شما را ناراحت می کند. اتفاقاتی که پیش آمده در آینده شما تاثیر زیادی دارد. با این اتفاق ها آدم هایی از زندگیتان بیرون می روند که ارزش جنگیدن ندارند. به خاطر این افراد دوستان و خانواده خود را ناراحت نکنید. سعی کنید در جمع دوستان حاضر شوید و از گوشه گیری خودداری کنید.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.