Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال 25 شهریور 99 Featured

متولدین فروردین:

فال 25 شهریور 99 ،  به خاطر چیزهایی که دارید خدا را شکر کنید. یادتان باشد که شما باید همیشه روی پاهای خودتان بایستید، شما انسان قوی هستید و می توانید به تنهایی در برابر مشکلات مقاومت کنید.

چنر روزی است که به دنبال شغلی مناسب هستید، صبور باشید تا چند روز دیگر کاری بسیار خوب به شما پیشنهاد می شود.


متولدین اردیبهشت:


مشکلات خود را با اطرافیانتان در میان بگذارید. آنها می توانند به شما کمک کنند. فراموش نکنید که هیچ چیز بهتر از صداقت نیست، حتی اگر با گفتن حقیقت ممکن است منافعتان به خطر بیفتد. یک دشمن دارید که به عنوان یک دوست در کنار شماست و تلاش می کند شما را از رسیدن به آرزوهایتان منصرف کند.


متولدین خرداد:


ایده های خوبی در ذهن دارید که با خلاقیت می توانید آنها را به بهترین شکل پیاده کنید. از دیگران برای انجام کارهایتان استفاده کنید. همیشه کارهای گروهی خیلی بهتر از کارهایی که به تنهایی انجام می دهید جواب می دهد. سعی کنید بیشتر از قبل با دوستان و خانواده خود در ارتباط باشید و از اطرافیان دوری نکنید.


متولدین تیر:

 


مشکلاتی برایتان پیش آمده که با صبوری و اعتماد به خداوند بزرگ حل می شود. این روزها احساس قدرت می کنید و با این احساس می توانید همه ی کارهایتان را پیش ببرید. سعی کنید همیشه انرژی مثبت داشته باشید و از عصبانیت دوری کنید. ناراحتی شما نه تنها روحیه شما را ضعیف می کند بلکه دوستان و خانواده خود را نیز اذیت می کند، با حفظ آرامش می توانید به همه چیزهایی که می خواهید برسید.


متولدین مرداد:


توقع شما از زندگی خیلی بالاست. سعی کنید سطح توقع خود را پایین بیاورید و راحت تر زندگی کنید. این روزها وقت مناسبی برای شماست تا عشقتان را به اطرافیان نشان دهید. اگر بتوانید مسیری که می روید را تا انتها ادامه دهید و خسته نشوید می توانید به هدف هایی که برای خود مشخص کرده اید برسید.


متولدین شهریور:


با برنامه ریزی کارهایتان را انجام دهید و بعد از تمام شدن کارها با یکی از دوستان مورد اعتمادتان قرار بگذارید و با او درد و دل کنید. صحبت کردن درباره مشکلات پیش آمده می تواند شما را سبک کند. نگاه خود را به زندگی عوض کنید و با همکاری با دیگران شغل خود را گسترش دهید.


متولدین مهر:


مدتی است کاری را انجام داده اید و منتظر نتیجه ی آن هستید. امروز خبر خوبی به دست شما می رسد و همه ی نگرانی هایتان تمام می شود. الگویی که برای زندگی خود انتخاب کرده اید فرد مناسبی نیست، بهتر است فرد لایق تری را به عنوان الگو انتخاب کنید. به خودتان امیدوار باشید، شما با اعتماد به نفس می توانید به همه چیزهایی که می خواهید برسید.


متولدین آبان:


امروز شما باید یاد بگیرید که چطور کار درست را انجام دهید و به هدفتان نزدیک شوید. مدتی است که خیلی از خود و خانواده تان دور شده اید. وقت این رسیده که زمانی را برای رسیدگی به امور زندگی قرار دهید. به زودی اتفاقات خوبی برایتان می افتد و باعث می شود به قله های موفقیت برسید. مغرور نشوید، غرور همه چیز را خراب می کند.


متولدین آذر:


مدتی است که از همه چیز نا امید شده اید و برای انجام هیچ کاری تلاش نمی کنید. باید هر چه زودتر به خودتان بیایید و چیزهایی که باعث نا امیدی شما شده اند را از خود دور کنید. به تغییراتی احتیاج دارید که مسیر زندگی شما را عوض کنند و راه درست را به شما نشان دهد.


متولدین دی:


صبور باشید و سعی نکنید اطرافیان را گول بزنید. باید بدانید که همه ی مشکلات با صحبت کردن حل می شوند. با یکی از اعضاء خانواده خود مشکلاتی دارید که با صبر می توانید آن را حل کنید. در گذشته اشتباهاتی کرده اید. امروز زمان خوبی برای جبران این اشتباه ها می باشد. کارهایتان را به خوبی مدیریت کنید و از هدف دور نشوید.


متولدین بهمن:


به تازگی وارد یک رابطه عاطفی شده اید که برای شما فقط حکم یک بازی را دارد. طرف مقابل شما فردی بسیار دل نازک است. با وابسته کردن او به خود ممکن است آسیب بسیار جدی به او بزنید. فراموش نکنید که همه ی کارهایی که با دیگران می کنید حتما روزی به خودتان بر می گردد.


متولدین اسفند:


مدتی است افرادی مدام شما را با تفریح و مهمانی سرگرم می کنند. انها می خواهند شما را از آینده کاری خوبی که دارید دور کنندُ. دوستان حسود از دشمنان نیز بدتر هستند . از ان ها دوری کنید و تلاش کنید همه ی کارهای عقب مانده تان را با برنامه ریزی انجام دهید .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on سه شنبه, 25 شهریور 1399 12:52

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.