Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال 26 شهریور 99 Featured

متولدین فروردین:

فال 26 شهریور 99  ، اطرافیان شما را خیلی دوست دارند و همه ی حرف هایی که می زنند به صلاح شماست. امروز ممکن است انتقاد هایی از شما بکنند که شما را ناراحت می کند بهتر است به جای اینکه ناراحت شوید و از انها دوری کنید خوب به حرف هایشان گوش کنید اگر منظسور حرف هایشان را نفهمیدید از انها بخواهید بیشتر توضیح بدهند تا دچار اشتباه نشوید.

متولدین اردیبهشت:


مدتی پیش کاری را انجام داده اید و به پایان رسانده اید. امروز به شما می گویند که کارتان را نیمه ی راه رها کرده اید. از این موضوع ناراحت نشوید. خرده کارهایی باقی مانده که فراموش کرده اید ان ها را انجام دهید. با برنامه ریزی به همه ی کارهایتان می رسید اعصاب خودتان را خورد نکنید و ارام باشید.


متولدین خرداد:


امروز شما دوست دارید روزتان را با تفریح و خوشگذرانی بگذرانید اما برنامه های کاریتان این اجازه را به شما نمی دهند سعی کنید برنامه تان را سبک کنید و با دوستانتان برای انجام کارهایی که دوست دارید به یک سفر یک روزه بروید. نگران نباشید کارهایتان بدون مشکل و سریع حل می شوند.


متولدین تیر:

انرژی بسیار زیادی دارید به طوری که اگر اراده کنید همه چیزهایی که می خواهید به دست می آورید. امروز بخت با شما یار است و باید از این موقعیت استفاده کنید و کارهای غیرممکن را انجام دهید. به زودی یکی از اعضاء خانواده کاری انجام می دهد که شما را شوکه می کند. این کارلی برای رسیدن شما به آرزوهایتان می باشد. پس به خوبی از آن استفاده کنید.


متولدین مرداد:


این روزها نیاز به حمایت دارید. از دوستان و آشنایان درخواست کرده اید شما را پشتیبانی کنند. توقع خود را بالا نبرید تا اذیت نشوید. افرادی که با موفقیت شما منافعشان به خطر می افتد هیچ وقت به شما کمک نمی کنند. تلاش کنید به تنهایی مقابل این افراد بایستید و به هدفی که دارید برسید.


متولدین شهریور:

 

چند وقتی است که ولخرجی می کنید و حواستان به حساب و کتاب هایتان نیست. در این روزهای آخر ماه کفگیرتان به ته دیگ خورده و باید هزینه هایتان را کنترل کنید. از خرید لوازمی که لازم ندارید خودداری کنید. در این روزها که به مشکل خورده اید سعی کنید با گفتن حرف هایی که درباره آنها فکر نکرده اید دوستانتان را ناراحت نکنید.


متولدین مهر:


این روزها خیلی به خودتان برسید و در لباس پوشیدن دقت کنید. فکرهای زیادی ذهنتان را مشغول کرده و نمی توانید تمرکز کنید و افکارتان را سروسامان دهید. از دوستانتان کمک بگیرید و با مشورت آنها اوضاع را به دست بگیرید. سفری در پیش دارید که حالتان را خیلی بهتر می کند.


متولدین آبان:


ایده هایی در سر دارید که انجام آنها به صلاح شما نیست. اطرافیانتان مدام به شما می گویند این کار را انجام ندهید ولی شما با خودخواهی روی حرفتان ایستاده اید و تصمیم به انجام این کار دارید. قبل از اینکه کاری انجام دهید که پشیمان شوید تحقیق کنید و خیلی خوب روی آن فکر کنید.


متولدین آذر:


این روزها تمرکزتان را از دست داده اید و نمی توانید به خوبی کارهایتان را انجام دهید. دوستانتان شما را به یک مهمانی دعوت کرده اند، اگر بتوانید تمرکز کنید همه ی کارهایتان را انجام می دهید و برای تفریح و به آرامش رسیدن به این مهمانی می روید. کارهایتان را خودتان انجام دهید زیرا دیگران دلسوز کار شما نیستند.


متولدین دی:


شما به تازگی مدیریت گروهی را به عهده گرفته اید. مدیریت کار سختی است و اگر اعضاء گروه نیز مخالف شما باشند اوضاع بدتر می شود. همکارانتان در ظاهر با شما دوست هستند و با صداقت رفتار می کنند اما باطن آنها متفاوت است و نمی خواهند شما را در مقام مدیریت ببینند.


متولدین بهمن:


کارهایی انجام می دهید که خانواده تان را نسبت به شما بدبین کرده است. سعی کنید بین کارهایتان زمانی را برای توضیح مسائل پیش امده بگذارید و تردیدها را از بین ببرید. اگر خانواده با کاری که می خواهید انجام دهید مخالف هستند با آنها بحث نکنید. شما مطمئن هستید کارتان درست است؟ اگر مطمئنید آن را انجام دهید و به مخالفت ها توجه نکنید.


متولدین اسفند:


این روزها احساس خوبی ندارید. در رابطه عاطفی خود مشکلاتی دارید که شما را اذیت می کنند. سعی کنید خودتان را ناراحت نکنید و با صبوری و مشورت گرفتن از اطرافیان به آرامی مشکلات را حل کنید. اگر در قضیه پیش آمده مقصر هستید بهتر است پیش قدم شوید وهر چه سریع تر با صحبت و معذرت خواهی موضوع را تمام کنید. غرور می تواند رابطه شما را خراب کند.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.