Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال 29 شهریور 99 Featured

فال 29 شهریور 99 فال 29 شهریور 99

فال 29 شهریور 99 ، متولدین فروردین: امروز مشکلاتی برای شما پیش می اید که حل کردنش از دست خودتان بر نمی آید و حتما باید از دیگران کمک بگیرید. خودخواهی نکنید و اجازه دهید دوستانتان به شما کمک کنند تا مشکل هر چه سریع تر حل شود.

موفقیت هایی به دست می اورید و نباید مغرور شوید. غرور زیاد همه چیز را خراب می کند.


متولدین اردیبهشت:


مدتی است که مدام دنبال پول بیشتر هستید و همین موضوع باعث اذیت و ناراحتی اطرافیانتان شده است. فراموش نکنید پول همه چیز نیست و شما نباید فقط دنبال مادیات باشید. چیزهای زیادی در زندگی وجود دارد که اگر به آنها توجه کنید می توانید به لذت بیشتری زندگی کنید. قدر داشته هایتان را بدانید و شکر گذار باشید.


متولدین خرداد:


امروز مهمان هایی دارید که از راه دور برای دیدن شما آمده اند. مدام تلاش می کنید برای حفظ آبرو همه چیز را مرتب نگه دارید و اوضاع را مدیریت کنید. اما این کار شما بیش از اندازه هست و باعث می شود نه به شما و به مهمانتان خوش نگذرد و نتوانید از این دیدار لذت ببرید. با مرور خاطرات گذشته از آنها لذت ببرید.


متولدین تیر:


یکی از دوستانتان به سفر رفته و امروز خبرهای جالبی از او به دست شما می رسد. این خبرها مربوط به زندگی شخصی اوست اما به شما هم مربوط می شود. خبرهای خوبی که به شما رسیده باعث می شود آینده خوبی داشته باشید. امیدوار باشید و تلاش کنید تا به هدف هایتان برسید.


متولدین مرداد:

امروز با جمعی آشنا می شوید که صحبت با آنها اطلاعات عمومی شما را بالا می برد. از حضور در این جمع منافع زیادی به شما می رسد و باعث رشد شما می شود. به تازگی وارد رابطه ی عاطفی شده اید اما در این رابطه اذیت می شوید و حس خوبی ندارید. شما مجبور به تحمل این رابطه نیستید و می توانید با طرف مقابلتان صحبت کنید و از او بخواهید این رابطه را تمام کند. نه گفتن را یاد بگیرید و از روی اجبار کاری انجام ندهید.


متولدین شهریور:

روزهای بدی را پشت سر گذاشته اید اما به زودی اتفاقی که منتظرش هستید می افتد و زندگیتان تغییر می کند. مدت زیادی است برای رسیدن به آرزوهایتان تلاش می کنید و به زودی یکی از آنها برآورده می شود. از موقعیت پیش آمده به خوبی استفاده کنید و قدر داشته هایتان را بدانید.


متولدین مهر:

نیاز به کمک دارید و امروز از جایی که اصلا فکرش را نمی کنید به شما کمک می رسد. مشکلی دارید که برای حل آن مجبور به فروش خانه و ماشینتان می شوید اما نگران نباشید بعد از حل مشکل همه چیز درست می شود و می توانید همه زندگی را بهتر از قبل بسازید.

متولدین آبان:


این روزها خبری به شما رسیده که شما را شوکه کرده است. بهتر است قبل از اینکه کاری انجام دهید از خود شخص در مورد این خبر تحقیق کنید و ندانسته کاری انجام ندهید. یک نفر سعی دارد بین شما و دوستانتان فاصله بیندازد سعی کنید حرف هایش را باور نکنید و بدون فکر حرفی نزنید.


متولدین آذر:


تا چند روز آینده تغییراتی در زمینه کار شما ایجاد می شود، از این تغییر ناراحت نباشید حتما صلاحی در کار است که شما از آن بی خبرید. مسافری در راه دارید که به زودی پیش شما بر می گردد. دشمنانی دارید که اصلا نباید با آنها بحث کنید و فقط باید از آنها دور شوید. سر و کله زدن با آدم هایی که شعور ندارند هیچ فایده ای ندارد.


متولدین دی:


به مشکلات مالی برخورده اید و نمی توانید به راحتی آن را حل کنید. نگران نباشید به زودی یکی از دوستانتان به کمکتان می آید و مشکل را حل می کند. سعی کنید زندگی را سخت نگیرید و از کنار مشکلات عبور کنید بعضی از آنها به مرور زمان حل می شوند و نباید برای حل آنها خودتان را اذیت کنید.


متولدین بهمن:


با عشقتان مشکل دارید و از این موضوع خیلی ناراحت هستید. سعی کنید حرف دیگران باعث جدایی و ایجاد مشکل نشود. در اولین فرصت با عشقتان قرار بگذارید و با یک شاخه گل از او معذرت خواهی کنید. فراموش نکنید هیچ کس نباید باعث جدایی شما شود و شما هم باید برای حفظ رابطه تان تلاش کنید و صبور باشید.


متولدین اسفند:


امروز روز خیلی خوبی برای شما است و امروز را می توانید در کنار خانواده باشید و از حضور آن ها لذت ببرید . مدتی سرتان خیلی شلوغ بود و وقت صحبت با خانواده و در کنارشان بودن را نداشتید. از فرصت پیش آمده به خوبی استفاده کنید و به آنها یاد آوری کنید خیلی دوستشان دارید .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.