Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

لباس های تحریک کننده مردان

By آخرین مد مهر 26, 1397 391 0
لباس های تحریک کننده برای مردان لباس های تحریک کننده برای مردان

لباس های تحریک کننده مردان ، درست لباس پوشیدن از مهم ترین مواردی است که باید برای داشتن رابطه ای خوب در نظر داشته باشید . تحریک مردان با صدا ی خانم اگر با لحنی عشوه گرانه باشد رخ می دهد همچنین حرکات تحریک  کننده مردان نیز در بهبود رابطه ی جنسی تاثیر گذار است . در این مطلب شما یاد می گیرید چگونه خانمی دلربا برای همسرتان باشید .


لباس های تحریک کننده مردان:


خانم ها فکر می کنند هر چقدر که باز تر لباس بپوشند یا اصلا لباس نپوند ، جذاب تر خواهند بود ، در صورتی که اصلا این طور نیست . البته منظورمان این نیست که برهنگی باعث تحریک نمی شود ، بلکه پوشیدن لباسهایی که کنجکاوی مرد را تحریک می کند برای داشتن رابطه ای خوب ، بهتر است . می توان گفت یک زن نیمه عریان تحریک کننده تر از یک زن کاملا عریان است .
بسیاری از خانم ها در جلسات مشاوره می گویند با این که هر بار لباس های باز تری برای آغاز رابطه جنسی شان بر تن می کنند اما تحریک پذیری همسرشان تغییری نکرده است . اشتباه این خانم ها در این است که لباس نقش مهمی در تحریک جنسی مردان دارد و این لباس باید با سلیقه ی همسرتان مطابقت داشته باشد . بهتر است به علایق همسرتان توجه و دقت کافی داشته باشید تا بتوانید خودتان را به همسر ایده آل او تبدیل کنید . مثلا اگر همسرتان اندام کشیده و باریک دوست دارد ، لباس های خواب مشکی بر تن کنید تا کشیده تر به نظر برسید . البته بهتر است از لباس های خیلی باز استفاده نکنید چرا که این لباس ها هیچ جایی را برای تحریک کنندگی مرد باقی نمی گذارد . بهتر است اگر رنگ پوست روشن دارید ، از لباس های زیر تیره و اگر پوست تیره دارید ، از لباس زیر روشن استفاده کنید . این تضاد بین رنگ پوست شما و لباس زیر تان تحریک کننده خواهد بود ، خصوصا اگر لباس نازکی می پوشید که لباس زیرتان دیده می شود ، بهتر است از رنگ های جیغ مانند قرمز و زرد استفاده کنید . البته بهترین کار این است که در مورد این موضوع با همسرتان مستقیما مشورت کنید .
به یاد داشته باشید ضمن پوشیدن این لباس ها زنانگی بیشتری داشتهباشید و هرچه شما بیشتر در کنار او زنانه رفتار کنید ، او هم بیشتر احساس مرد بودن می کند . زنانه بودن یعنی خشن نباشید و قدرت بدنی مردانه نداشته باشید یا اگر دارید آن را نشان ندهید. این حس خیلی خوبی برای مردان ایجاد می کند .


چه لباسی باعث تحریک مردان می شود ؟


چه لباسی باعث تحریک مردان می شود ؟ به طورر کلی لباس هایی که بر تفاوت های اندام زنان نسبت به مردان تاکید دارند . برای انتخاب این دست لباس ها باید به موارد زیر دقت کنید :
جنس لباس : سعی کنید از لباس هایی با جنس های لطیف و ظریف استفاده کنید . مانند ابریشم ، ساتن ، مخمل ، اورگاندی . این لباس ها حس ظرافط و زنانگی را به بیننده منتقل می کنند .
رنگ لباس : بهتر است خانم ها از رنگ هایی لطیف ، کمرنگ ، روشن و قوی استفاده کنند . حتی اگر با پارچه های سیاه رنگ برای خانم ها لباس دوخته شود ، می تواند کاملا زنانه و جذاب باشد . از رنگ های عادی که مردان می پوشند اجتناب کنید .
اکسسوری ها و زیورآلات : اگر از اکسسوری های زنانه و زیورآلات ظریف استفاده کنید می توانید خیلی بیشتر از چیزی که هستید ، خانم باشید .
آرایش : اگر آرایش می کنید سعی کنید زیبا شوید ولی اگر آرایش درست نباشد شمانه تنها زیبا نمی شوید بلکه چهره ای زننده و حتی وحشتناک پیدا خواهید کرد . سعی کنید از عطر های تحریک کننده و زنانه استفاده کنید .


نقش رنگ قرمز در لباس خانم ها:


در سال 2012 دانشمندان به این موضوع دست یافتند که به طور کلی رنگ قرمز باعث تحریک مردان می شود و آن ها را به هیجان می آورد . این رنگ سیگنال هایی برای مغز مرد ارسال می کند . این رنگ به مرد این حس را منتقل می کند که زن آماده ی رابطه ی جنسی است . به همین دلیل از زمان های قدیم ، خانم ها در آرایش صورت و در لباس های زیرشان از این رنگ برای تحریک همسرانشان استفاده می کردند .


نتیجه گیری:


همانطور که مشاهده فرمودید ، نیمه برهنگی بهتر از برهنگی می تواند تحریک کننده باشد . زیبایی قبل از رابطه ی جنسی خیلی مهم است و نشان دهنده ی اهمیتی است که شما برای شریک جنسی تان قائل می شوید . اما سوالی که پیش می آید این است : آیا خانم ها باید همیشه زیبا باشند؟

Rate this item
(1 Vote)
Last modified on شنبه, 19 آبان 1397 06:39

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.