Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

لبخند زدن چه تاثیری روی شما و اطرافیانتان دارد ؟ Featured

لبخند زدن چه تاثیری روی شما و اطرافیانتان دارد ؟ لبخند زدن چه تاثیری روی شما و اطرافیانتان دارد ؟

لبخند زدن چه تاثیری روی شما و اطرافیانتان دارد ؟، بنابر گزارش هایی که محققان استرالیایی انجام داده اند ، به این نتیجه رسیدند که زمانی که ماهیچه های صورت حرکت کرده و لبخند بر روی صورت ایجاد می شود، می تواند حس مثبتی را به اطرافیان القاء کند .


اثرات لبخند بر مغز : 


زمانی که لبخند بر لب می آورید، در مغز شما جشنی برپا می شود. لبخند زدن باعث فعال شدن پیام رسان های عصبی می شوند که در نهایت موج شادی و نشاط را در فرد ایجاد می کند.
خندیدن باعث می شود که نوروپیتیدها آزاد شده و با استرس مبارزه کنند. نوروپیتیدها در واقع مولکولهای کوچکی هستند که زمانی که در حالت های مختلف عصبانیت، خوشحالی افسردگی و یا هیجان زدگی هستید، شروع به انتقال پیام به دیگر اعضای بدن می کنند. این مولکولها زمانی که لبخند بر لب دارید، شروع به فعالیت کرده و تلاش می کنند که به بدن آرامش بدهند.
زمانی که شما لبخند می زنید که این لبخند می تواند مصنوعی باشد، ذهن تصور می کند که شما خوشحال هستید. به همین دلیل به این نتیجه می رسد که باید شاد و پر از انرژی باشد. شما می توانید از درست بودن این موضوع با یک تمرین مطمئن شوید . زمانی که ناراحت هستید و استرس دارید، جلوی آینه بایستید، دستهای خود را باز نگه دارید و به مدت 3 ثانیه به خود لبخند بزنید. تکرار این تمرین در طول روز، باعث می شود که حس بهتری نسبت به خود داشته باشید. علاوه بر این لبخند زدن سبب افزایش تمرکز و دقت شده و ذهن بهتر می تواند مسائل را حل کند .


اثرات لبخند بر بدن : 


در هنگام لبخند زدن، شما صورت زیباتری پیدا می کنید. خندان بودن باعث تغییر رفتار اطرافیان با شما می شود. در واقع با این کار این حس را در دیگران ایجاد می کنید که فردی قابل اطمینان، جذاب و صادق هستید. طبق تحقیقات دانشمندان، افراد بیشتر جذب افرادی می شوند که لبخند بر لب دارند و سعی می کنند، با آنها ارتباط چشمی برقرار کنند.


لبخند زدن و تاثیر آن بر روی اطرافیان : 


لبخند زدن مسری است. آیا به این جمله شک دارید؟ کافی است که به یک فرد لبخند بزنید، بلافاصله می توانید لبخند را بر روی لب های او مشاهده کنید. در واقع نمی توان در مقابل لبخند زدن مقاومت کرد، مگر اینکه در این رابطه تلاش آگاهانه ای انجام شود.


اثرات لبخند برای شروع رابطه : 


لبخند زدن برای شروع رابطه یکی از کاربردی ترین ابزارهایی است که با استفاده از آن، به طرف مقابل خود می فهمانید که از بودن با او خوشحال هستید. رعایت این نکته باعث می شود که صمیمیت و علاقمندی بیشتری بین شما ایجاد شود. همانطور که می دانید، اولین برخورد همیشه در حافظه می ماند، پس چه بهتر که در نگاه اول خوش رو و خندان باشید .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.