Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

نکاتی برای نگهداری از کفش Featured

نکاتی برای نگهداری از کفش نکاتی برای نگهداری از کفش

نکاتی برای نگهداری از کفش ، برای این که آب نتواند به کفش هایتان آسیب برساند و آن ها را مقاوم سازید برای این کار به یک سشوار و موم زنبور عسل احیتاج دارید .

در ابتدا باید موم زنبور عسل را به کلیه ی قسمت های کفشتان بزنید و بعد سشوار را روشن کنید و بر روی کفشتان بگیرید این کار را تا زمانی که موم کاملا آب شود ادامه دهید .
برای از بین بردن بوی بد کفش می توانید یک عدد چای کیسه ای در داخل کفش هایتان قرار دهید . اگر در داخل کفش های خود رطوبت احساس می کنید . مخلوطی از برنج و جوش شیرین را داخل آن ها قرار دهید و بگذارید مخلوط چند روز در کفشتان بماند .
اگر که کفش هایتان را به تازگی خریده اید و کمی تنگ است و پاهایتان را اذیت می کند . تا آن جا که می توانید داخل آن ها را از روزنامه ی مرطوب پر کنید و صبر کنید تا کفش ها خشک شوند و بعد روزنامه ها را در بیاورید . البته بهتر است بعد از پوشیدن هر بار کفش ها درون آن ها روزنامه باطله قرار دهید با این کار علاوه بر گرفتن رطوبت و عرق داخل کفش همانند قالب از ظاهر کفشتان نیز مراقبت می کند .
اگر که پاشنه های کفشتان دچار ساییدگی شده است قبل از این که به طور کامل از بین برود آن را درست کنید . برای درست کردن درخشندگی بیشتر و بهتر قبل از واکس زدن کفش های چرمی کفشتان را با وازلین بسیار چرب کنید و بعد واکس بزنید .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.