Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha
×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 950

نیمه گمشده خود را بیابید

By حسین سید زاده شهریور 06, 1397 394 0
نیمه گمشده خود را بیابید نیمه گمشده خود را بیابید

اشتباه نشود ، نه من یک نویسنده عاشق پیشه هستم و نه شما در حال خواندن یک تراژدی عاشقانه . منظورم از نیمه گم شده همان قسمت گمشده از وجود من و شماست که متاسفانه علیرغم اهمیت ویژهاش  این روزها لابلای حجوم روزمرگی به ضعیفترین  و گنگترین امر زندگی تبدیل شده !؟بله عواطف و احساسات:


همانطور که میدانید احساسات مجموعه ای از حالات فردیست که در وجود همه انسان ها حتی بیذوق ترین آن ها به صورت ذاتی نهادینه شده (مثل خشم، نفرت ، ترس ، شادی ، عشق ، اندوه یا غم ، تعجب و... ( مفصل بحث خواهیم کرد) که در روحیات انسان شکل میگیرد اما بعضا جسم انسان را هم دچار تکاپو میکند .  در دنیای امروز اکثر ما از عدم درک، پذیرش و کنترل احساسات و ناتوانی در ابراز عواطف ضربه میخوریم و رنج میبریم بدون اینکه متوجه باشیم همین (حالم خوب نیست های همیشگی) و پایدار ریشه از همین عدم شناخت دارد . شاید برایمان راحت نیست باور کنیم که فارق از جسم و ماده(بدن) ، ما انسانها دارای یک بعد روحی و بالاتر از جسم هستیم که اگر ناشناخته باقی بماند و با جسم همسان و هماهنگ نباشد موجب انحطاط فرد را فراهم میکند و باعث یک سردرگمی و رنجش پایدار و پیچیده میشود ؛  

با مدیریت احساسات ،  شادی موفقیت و ثروت را وارد زندگی خود کنید و از دنیای ناکامی فاصله بگیرید ؛ چرا که مرموز ترین دشمن و سخت ترین مانع انسان برای رسیدن هدف احساسات کنترل کننده در وجود فرد است .


آیا راهی برای شناخت و کنترل احساسات وجود دارد؟  

مژده به بازدید کنندگان سایت( ) ما قصد داریم همراه با شما خوبان وارد دریای بیکران احساسات و عواطف شویم و به ساده ترین شکل ممکن یکایک آن ها را شناسایی کنیم و تحت کنترل و مدیریت خودمان قرار دهیم و از نتایج خارق العاده این مهم بهره مند شویم . اما عجله نکنید ما در وجود خود با بیش از هفتاد نوع حس متفاوت سروکار داریم که باید همه آنها را در وجود خود پیدا کنیم به تعادل برسانیم و یاد بگیریم که کدام مخرب و کدام سازنده است ؟ آتش کدامیک را باید شعله ور تر کنیم و چگونه افسار گسیخته ها را مهار کنیم !؟ باید نواقص شخصیتی خودمان را کشف کنیم و آنها را به موقعیت تبدیل کنیم . با ما همراه باشید .

Rate this item
(1 Vote)
Last modified on دوشنبه, 09 مهر 1397 07:35

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.