Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

هشت رفتار زن ها که باعث خیانت مردان می شود

By امیر ایلخانی شهریور 05, 1397 398 0
هشت رفتار زن ها که باعث خیانت مردان می شود هشت رفتار زن ها که باعث خیانت مردان می شود

مردانی بوده اند که دلیل خیات به همسر خود را این دانسته اند که زنشان آنها جز اولویت های زندگی خود نمی دانسته است همین باعث شد به فکر خیانت بیفتند . شوره خود را نخستین فرد در زنگی بدانید . اگر رویداد جالبی در زندگی و کار شما روی داد نخست و پیش از هر چیز آن را به همسر خود بگویید و هرگز وسوسه نشوید آن را به خانواده خودتان بگویید زیرا مردان دوست دارند همیشه فرد اول زندگی همسرشان باشند .

زن باید بداند حالا که ازدواج کرده دیگر همه چیز مانند گذشته نیست و باید نگاه خود را تغییر دهد .

 


 بی توجهی به رابطه زناشویی:


بررسی ها نشن می دهد از جمله دلایلی که سبب خیانت می شود سرد بودن و ناکارآمدی زنان در رابطه زناشویی است . متاسفانه زنان و مردان زیادی هستند که آشنایی با مهارت های زناشویی ندارند و همین سبب می شود بنیان خانواده آن ها دچار لغزش بشود زیرا به جای اینکه راه درست را بروند هر جوری که دوست دارند از خود رفتار نشان می دهند . ساخت الگوهای نادرست همسر شما را فراری خواهد داد و درون وی خلا ایجاد می کند .


رفتار زورگویانه زن با همسر: 


زنی که صدایش را مردانه می کند و دوست دارد به شوهرش دستور دهد ناخودآگاه این تصور برای مرد به وجود می آورد کسی که رو به روی اوست زنش نیست بلکه یک مدیر است . این حالت این پیام را به مرد می دهد که زنش در پی کنترل کردن او زندگی است و می خواهد همه چیز در دستان او باشد .


تمرکز روی فرزندان و دوستان:


فرزندان و دوستان مهم هستند اما نه به اندازه همسرتان زیرا زمانی که مرد از ردیف اول زندگی پایین می آید حس می کند که وفاداری شما به او کم شده است در نتیجه تصمیم می گیرد دست به خیانت بزند . ردان بسیاری گفته اند هنگامی که خسته از سرکار آمده اند همسرشان هیچ توجهی به آنها نکرده و بیشتر سرگرم صحبت به بچه و یا رسیدگی به آنها بوده است. مردان در این حالت فکر می کنند زحمت هایی که بیرون از خانه می کشند هیچ اهمیتی برای همسرشان ندارد و دلزده می شوند .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on دوشنبه, 09 مهر 1397 07:55

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.