Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

همسرداری مدرن Featured

همسرداری مدرن همسرداری مدرن

همسرداری مدرن ، شرایط زندگی مشترک به گونه ای شده که برای بهتر شدن آن از روش های مدرن و سنتی استفاده می شود. همسرداری مدرن و امروزی یکی از بهترین روش های همسرداری است.


روش های همسرداری مدرن : 


هدیه دادن یکی از روش های همسرداری مدرن است که باعث می شود مهر و محبتتان نسبت به همسرتان بیشتر شود. این هدایا می تواند کوچک باشد و لازم نیست که حتما هدایای گران قیمت به همسر خود بدهید.
سعی کنید که در زندگی از کلمه ما استفاده کنید و کلمه من و تو را کنار بگذارید. زمانی که زندگی مشترک آغاز می شود، کلمات من و تو دیگر معنایی ندارد.
تغییر دادن همسر یکی از روش های اشتباهی است که خیلی از افراد آن را انجام می دهند. زمانی که وارد زندگی مشترک می شوید، باید همسر خود را همانطور که است، بپذیرید و سعی نکنید که او را تغییر دهید. به یاد داشته باشید که هر فردی دارای نقاط ضعفی است که باید آن را بپذیرید.
با تعریف و تمجید بیش از حد از خود و ایجاد این احساس که از همسر خود برتر هستید، اعتماد به نفس او را پایین نیاورید.
در برقراری ارتباط با خانواده همسر خود حد تعادل را رعایت کنید. ارتباط بیش از حد و بدون حد و مرز با خانواده همسر، نتایج خوبی در بر ندارد. سعی کنید که حد تعادل را حفظ کنید و از برقراری رابطه دور و یا نزدیک بپرهیزید.
زمانی که همسرتان در حال درد دل با شماست، سعی کنید که حال او را درک کنید و احساساتش را بپذیرید. به هیچ وجه به او نگویید که حال و احوال درونی اش ناخوشایند است.
این واقعیت را بپذیرید که همیشه و در همه شرایط حق با شما نیست. در برخی موارد زمانی که با همسر خود دچار اختلاف می شوید، کمی عقب بایستید و از دور به مسئله نگاه کنید. آن وقت متوجه می شوید که علاوه بر همسرتان، شما نیز مقصر هستید. داشتن منطق در میان بحث و اختلاف، کمک می کند که بهتر بتوانید مسائل بینتان را حل کنید.
گاهی دفاع کردن از خود مشکلی را حل نمی کند. بهتر است که در میان اختلافات، شنونده خوبی باشید که این روش می تواند به حل مشکلات کمک کند. پس تلاش کنید که بدون قطع کردن حرف طرف مقابلتان، به حرف های او گوش کنید. شما می توانید از این جمله در صحبت هایتان استفاده کنید و بگویید: آیا نوبت من شده که بتوانم حرف بزنم؟
احتمالا از روش های مختلفی برای حل کردن مسائلتان استفاده کرده اید. اما در نهایت باید راهی را پیدا کنید تا بکارگیری آن بتوانید به شادی وصمیمیت بینتان بیافزایید.

 

Rate this item
(0 votes)
Last modified on چهارشنبه, 09 مهر 1399 14:32

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.