Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

ویژگی های یک خانم قدرتمند

By نرگس گودرزی مرداد 27, 1397 306 0
ویژگی های یک خانم قدرتمند ویژگی های یک خانم قدرتمند

ویژگی های یک خانم قدرتمند ، زنانی که از نظر روانی قدرتمند هستند ، بسیار جذابند و به راحتی می توانند تاثیر گذار باشند . بدیهی است که مردان ضعیف ارتباط از ارتباط با خانم های قوی می ترسند ، چرا که ضعف آن ها در کنار قدرت این خانم ها خیلی به چشم می آید . در ادامه به بررسی ویژگی های اصلی این خانم ها می پردازیم .


1- آسیب پذیر بودن احساسات تان را بپذیرید.


احساسات خود را قبول کنید و در صورت لزوم ، بروز دهید . خودتان را همانطور که هستید بپذیرید و دوست داشته باشید . نباید احساساتتان را پنهان کنید و چیزی که بیش از حد آزارتان می دهد ، تحمل کنید . در اولین گام ، خودتان هستید که باید خودتان را درک کنید . برای وجودتان ارزش قائل باشید .

2- در انتخاب آزاد باشید.


زنان قوی مقلد نیستند ؛ آن ها فکر می کنند ، تصمیم می گیرند و عمل می کنند و در اجرای تصمیمشان هیچ ترسی ندارند . به نظرات و پیشنهادات گوش می دهند و در صورت سازنده بودن ، آن ها را در تصمیمشان به کار می برند و نباید این ویژگی را با لجبازی اشتباه گرفت . این خانم ها تسلیم سرنوشت نمی شوند . زنانی که نامشان در تاریخ ثبت شده ، همجهت با جریان زندگی حرکت نکرده اند بلکه فکر کرده اند و تصمیم گرفتند ، در تصمیمشان ثابت قدم بوده اند ، به همین دلیل به قهرمانی برای جهانیان تبدیل شدند .

3- تنهاییتان را دوست داشته باشید.


این زنان از قوی بودن نمی ترسند . آن ها برای درمان زخم هایشان و پر کردن خلا درونشان نیاز به کسی ندارند . این افراد حقیقتا از حال خود راضی اند و از تنهایی شان لذت می برند . تنهایی برای بغل کردن زانوی غم نیست . زنان قوی می دانند تنهایی مالیاتی است که برای دانایی شان می پردازند و آن را فرصتی برای بیشتر رشد کردن می شمارند .

4- رشد شخصی داشته باشید.


این خانم ها بزرگ ترین عشق زندگیشان را صرف خودشان می کنند و می دانند این خودشان هستند که مهم ترند و نباید از توجه به خودشان و اهدافشان غافل شوند . بخش زیادی از زمان این خانم ها صرف تلاش برای رسیدن به اهدافشان می شود .

5- از دفاع از حقتان نترسید.


این خانم ها ، احترام خود و دیگران را نگه می دارند و در عین حال از حقوقشان دفاع می کنند . این افراد از نظر دادن نمی هراسند اما برای هر موضوع بی ارزش ، یا موضوعی که به آن ها مربوط نمی شود ، وقت و انرژی تلف نمی کنند . زنان قوی حق کسی را پایمال نمی کنند و نمی گذارند کسی حقشان را ضایع کند .


6- دوست داشته شوید و دوست بدارید.


این خانم ها به دنبال عشقی درست و بدون آسیب هستند . معمولا مردان کمی هستند که جرئت می کنند عاشق خانم های قوی شوند ؛ چون ممکن است به اندازه ی آن ها قوی نباشند و ضعفشان به چشم بیاید . این خانم ها از عشق لذت برده و در آن دست و دل بازند . خانم های قوی عاشق عشق ورزیدن اند، عشق به خانواده ، عشق به دوست و حتی عشق به چیز های کوچکتر مانند گل و یا حیوانات .

سخن پایانی


همانطور که مشاهده فرمودید ، اولین فایده ی قوی بودن این است که شما خودتان را دوست خواهید داشت . زندگیتان شاد تر و لذت بخش تر خواهد شد ، مزاحمت آدم ها و مشکلات کمتر حالتان را خراب خواهد کرد . قوی باشید تا یک عاشق همیشگی داشته باشید ؛ عاشقی به نام خودتان !
امیدواریم این مطلب برای شما مفید واقع شده باشد .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on دوشنبه, 09 مهر 1397 12:17

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.