Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

چرا دیگران شما را دوست ندارند

By امیر ایلخانی شهریور 05, 1397 309 0
چرا دیگران شما را دوست ندارند چرا دیگران شما را دوست ندارند

در جهان افرادی هستند که به آن ها خودخواه می گویند زیرا تنها به خودشان اهمیت می دهند . این دسته آدم همه چیز را برای خود می خواهند و دوست دارند سود همه چیز به ان ها برسد . اگر این گونه هستید باید بدانید مردم شما را دوست نخواهند داشت . زیرا انگیزه با خودخواهی تفاوت بسیاری دارد هر چند مرز باریکی دارند .


 
به دیگران گوش نمی دهید:


هموان گونه که شما دوست دارید دیگران به حرف هایتان اهیمت داده و به آن گوش دهند آن ها هم این انتظار را دارند و در صورت این رابطه دو سویه نباشد کسی شما را دوست نخواهد داشت . باید بخشی از روز خود را برای مردم بگذارید و به حرفهای آنها گوش کنید وگرنه هرگز نمی فهمید چه چیزی برای آن ها خوب است و چه چیزی بد .


از خودتان تعریف می کنید  برخی از افراد هستند که به محض دیدن دیگران شروع به تعریف از خود می کنند و انقدر می گویند که شنوندگان را خسته می کنند . مطمئن باشید اگر چنین کاری انجام بدهید دیگران می گویند وای چه انسان خسته  کننده ای که طبیعی است از هدف های شما دور باشد و به شما آسیب بزند . اگر زیاد از خودتان تعریف کنید دیگر کسی به حرف های شما گوش نخواهد کرد و تنها می مانید .
 
 


درخواست کمک در برخورد اول:


اگرر فردی هستید که با دیدن یک فرد آن هم در بار اول می خواهید از وی کمک بگیرید باید بگویم سخت در اشتباه هستید . چون همیشه برخورد اول فرصت مناسبی برای این کار نیست به ویزه اگر روبروی شما افرادی باشند که از شما موفق تر هستند .
 


دست بده ندارید:


ایجاد یک رابطه باید همراه با ارزش آفرینی باشد زیرا پایه و اساس به آن خواهد داد وگرنه ساختاری که شما به دنبالش بودید خیلی زود فرو خواهد ریخت .
زمانی که شما یک رابطه را ایجاد میکنید و به آن ارزش نمیدهید یعنی بدون ایجاد پایه و اساس شروع میکنید در این شرایط ساختار شما در حال فرو ریختن است و فرد ، دیگر نمیخواهد بیشتر از این با شما در ارتباط باشد قطعا رابطه شما ، ممکن است یک تا دوهفته طول بکشد اما ازبین خواهد رفت ؛ ضعیف تر میشود و در نهایت سقوط میکند سپس شما نادیده گرفته میشوید و دیگر هرگز خبری از آنها به شما نخواهد رسید .

Rate this item
(0 votes)
Last modified on دوشنبه, 09 مهر 1397 07:38

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.