Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

چطور همسری شاد باشیم ؟ Featured

چطور همسری شاد باشیم ؟ چطور همسری شاد باشیم ؟

چطور همسری شاد باشیم ؟ ، شادی یکی از نکات اصلی یک ازدواج موفق است . همواره در زندگی مشکلات و مسائل وجود دارد ، اما مهم این است که زندگی شادی داشته باشیم . حال شاید این سوال به وجود بیاید که چگونه می توان شاد بود ؟


محبت ، راز شادی : 


زن ها همیشه به محبت همیشگی و بی دریغ همسرشان نیاز دارند ،  پس هیچگاه از محبت کلامی و محبت عملی به همسر خود دریغ نکنید .


در جریان قرار دادن همسر در تصمیم ها و مسئولیت ها : 


در طول روز ممکن است که تصمیم ها و مسئولیت هایی داشته باشید که همسر شما از آن بی اطلاع باشد . چنانچه آن ها را با همسر خود در میان نگذارید ، ممکن است که احساس طرد شدن داشته باشد . این روش بسیار مهم است ، زیرا حس غرور و مهم بودن به زن دست می دهد و می تواند باعث خوشحالی او شود .


گذراندن اوقاتی در کنار هم : 


در کنار هم بودن برای لحظاتی آن هم بدون فرزند می تواند تاثیر بسیار زیادی در ایجاد یک رابطه صمیمی داشته باشد. این روش وقتی موثرتر جواب می دهد که یک کار مشترکی را با هم انجام دهید.


دور شدن از یکنواختی زندگی : 


با گذشت چند سال از زندگی مشترک، ممکن است که زن و مرد زندگی یکنواختی را تجربه کنند و این یکنواختی می تواند موجب دلزدگی و ناراحتی شود. اما نباید اجازه داد که این اتفاق بیافتد زیرا باعث از بین رفتن شادی زندگی می شود. رفت و آمد با دوستان و آشنایان، رفتن به رستوران، تماشای فیلم مورد علاقه در سینما و ... از راههایی است که می تواند زندگی را از حالت یکنواختی و روزمرگی دور کند .


مشارکت در کارهای خانه : 


انجام کارهای خانه به مدت طولانی خسته کننده است و باعث می شود که زن دیگر فرصت و توانی برای رسیدگی به خود نداشته باشد. کمک مرد به زن در انجام کارهای خانه موجب می شود هم کارهای خانه بین دو نفر تقسیم شود و هم از سطح استرس زن بکاهد . در واقع مرد با این کار، به همسرش می فهماند که او را دوست دارد و به این طریق محبت خود را به همسرش ابراز می کند .


مهربان بودن در همه حال : 


همواره با همسر خود مهربان باشید و به او محبت کنید . اگر ناخواسته با رفتارهای خود موجب ناراحتی او می شوید، از او معذرت خواهی کنید .

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.