Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

چند راه ساده برای جذاب بودن زنان Featured

چند راه ساده برای جذاب بودن زنان چند راه ساده برای جذاب بودن زنان

چند راه ساده برای جذاب بودن زنان ، احتمالا شما نیز مردانی را در اطراف خود دیده اید که توجه خاصی به همسر خود دارند و عاشقانه آنها را دوست دارند. شاید از خود بپرسید که این زنان چه ویژگی هایی دارند که می توانند برای همسرشان جذاب باشند؟

در این بخش از لست مود به ویژگی های زنان جذاب می پردازیم تا با استفاده از این راهکارها بتوانید برای همسر خود یک زن فوق العاده دوست داشتنی باشید.


اعتماد به نفس بالا : 


زنانی که وقار، آرامش و عزت نفس بالایی دارند، بسیار جذاب هستند. نداشتن عزت نفس باعث ایجاد احساساتی مانند حقارت، حسادت و نا امنی می شود. این احساسات، انرژی منفی ایجاد کرده و نمی تواند مردی را جذب کند.


مهربانی و فروتنی : 


مردان از زنانی که دیگران را زیر دست خود میبنند، متنفرند و ترجیح می دهند با زنانی ارتباط داشته باشند که مهربان و متواضع باشند.


صداقت و راستی : 


زنان دروغگو نمی توانند مردان را به خود جذب کنند، به این دلیل که برای آشکار نشدن دروغ قبلی خود، مجبور هستند دروغ های دیگری بگویند. اساس یک رابطه خوب و موفق بر پایه صداقت و راستی است و این یکی از راههای جذاب بودن زنان برای مردان است.


استقلال : 


وابستگی بیش از حد زنان، مردان را خسته می کند، چون آنها معتقد هستند که این دسته از زنان وقت آنها را هدر می دهند. یکی از ویژگی هایی که باعث جذاب بودن زنان می شود، استقلال است. زنان باید زندگی خود را داشته و برای خود سرگرمی هایی داشته باشند. زنان جذاب برای وقت خود ارزش قائل بوده تا به دیگران بیش ازحد وابسته نباشند.


شاد بودن : 


زنانی که دائم در حال شکایت و غر زدن هستند، نمی توانند مردان را به خود جذب کنند. زیرا این افراد انرژی منفی از خود ساطع کرده و مردان این زنان را دوست داشتنی نمی دانند. مردان تمایل دارند با زنانی شاد در ارتباط باشند، چون این زنان جذاب هستند.


داشتن ظرافت زنانه در رفتار : 


ظرافت در رفتار و حرکات زنانه یکی از ویژگی هایی است که می تواند هر مردی را جذب کند، زیرا حرکات زنانه، می تواند رفتار یک مرد را متعادل تر کند. این ویژگی هیچ وقت نباید از رفتارهای یک زن جدا شود و یک زن نباید رفتاری مردانه داشته باشد.


شوخ طبع بودن : 


مردان دوست دارند که با زنی تعامل داشته باشند که بتوانند با هم شاد باشند و با ایجاد سرگرمی بتوانند رابطه خوبی داشته باشند.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.