Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

5 نشانه کسی که مخفیانه شما را دوست دارد ؟ Featured

5 نشانه کسی که مخفیانه شما را دوست دارد ؟ 5 نشانه کسی که مخفیانه شما را دوست دارد ؟

5 نشانه کسی که مخفیانه شما را دوست دارد ؟ ، تا به حال برای شما پیش آمده کسی علاقه اش نسبت به شما را پنهان کند . اگر می خواهید بدانید شخصی که علاقه اش را پنهان می کند چه نشانه هایی دارد تا پایان این مقاله همراه ما باشید .


5 نشانه کسی که شما را دوست دارد اما پنهان می کند : 


1-مدام دور و بر شماست:


شاید برایتان پیش آمده باشد که هر جایی که می روید شخص مورد نظر را می بینید و از این دیدارهای تصادفی شوکه می شوید اما باید بگوییم که این دیدارها تصادفی نیست و فرد دوست دارد مدام اطراف شما باشد. این افراد در بسیاری از زمان ها نزدیک شما می آیند، نگاهی می کنند و می روند. آنها می خواهند همیشه حواسشان به شما باشد و شما متوجه این موضوع نشوید.


2- علایق شما را می داند:


وقتی فردی شما را دوست دارد سعی می کند همه چیز را درمورد شما بفهمد و به خاطر بسپارد. معمولا مردها در حفظ تاریخ ها مشکل دارند، وقتی مردی تاریخ تولد شما را می داند یعنی به شما علاقه دارد. او همیشه سعی می کند فیلم هایی را که شما دوست دارید ببیند. برای این فرد بستنی مورد علاقه، غذای موردعلاقه شما و... مهم است. آدمی که شما را دوست دارد مدام به دنبال اطلاعاتی از شما و زندگی شخصی شماست.


3- مرتب بودن:


مردها معمولا شلخته هستند و به تمیز بودن اهمیت نمی دهند. اگر فردی که همیشه شلخته بوده است را اخیرا با ظاهری آراسته، دوش گرفته با بوی عطر و... می بینید شک نکنید که این فرد برای جلب توجه شما این کارها را می کند و می خواهد خودش را در دل شما جا کند.


4- مدام رابطه هایش را توضیح می دهد:


این افراد مدام رابطه هایشان با جنس مخالف را برای شما توضیح می دهند و می خواهند به شما بگویند شخص مقابل همکار یا از اشنایان خانوادگی است و رابطه ی عاطفی با آنها ندارند. فردی که به شما علاقه دارد در فضای مجازی مجرد بودنش را به شما یادآوری می کند و در مشخصاتش مجرد بودنش را می نویسد. اگر روزی شما عکسی از او با یک دختر ببینید سریعا به شما اطلاع می دهد که رابطه ای بین آن ها نیست .


5- حسود بودن :


وقتی آدم ها عاشق می شوند حسود می شوند و نسبت به معشوقه خود حساسیت هایی نشان می دهند که گاهی برای خودشان نیز عجیب است. این افراد مدام برای دور کردن مردان از اطراف شما تلاش می کنند و بعضی مواقع حتی برای اینکه فرد را از چشم شما بیندازند از او بدگویی هایی می کنند که اصلا صحت ندارد.
در بعضی موارد فرد به دلایل مختلف نمی خواهد شما از علاقه اش خبردار شوید، وقتی که با نشانه های بالا متوجه شدید که فرد مقابلتان به شما علاقه دارد بهتر است برای صحبت با او پیش قدم شوید و از او بخواهید احساساتش را بیان کند.

Rate this item
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.