Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

روش های درست شستن لباس های مشکی ، لباس های مشکی معمولا بعد از چند بار شستن بور می شوند و جلوه اولیه خود را از دست می دهند. لست مد در این مقاله قصد دارد که روش هایی را به شما بیاموزد تا با استفاده از آنها از بوری لباس های مشکی جلوگیری کنید.

اشتباهات رایج در پختن مرغ که اکثرا نمی دانند ، برای اینکه بتوانیم در خانه یک مرغ خوشمزه تهیه کنیم ، باید به نکات و همینطور اشتباهاتی که اکثرا به آن مرتکب می شویم ، توجه کنیم .

عاشق شدن متولدین هر ماه 2 ، عاشق شدن متولدین هر ماه با توجه به ماه تولدشان متفاوت است. بعضی افراد به سرعت و بعضی دیگر بسیار آرام عاشق می شوند .

عاشق شدن متولدین هر ماه 1 ، آیا تا به حال عاشق شده اید؟ شدت و زمان عاشق شدن افراد با توجه به ماه تولدشان متفاوت است.

روش های تمیز کردن مایکروفر ، برخی از افراد از آشپزی کردن بر روی اجاق گاز متنفر هستند و ترجیح می دهند که کارشان را با مایکروفر انجام دهند. این دستگاه کمک می کند که غذا در مدت زمان کمتری آماده شود.

اثرات شگفت انگیز قرار دادن پاها در آب گرم ، یکی از راه های به دست آوردن آرامش به بدن بعد از یک روز کاری خسته کننده، قرار دادن پاها در آب گرم است. زمانی که این کار را انجام می دهید، سبب تسکین دردها و همینطور آبرسانی به عضلات می شود.

علائم قبل از قائدگی ، بسیاری از خانم ها قبل از شروع قاعدگی علائمی دارند که نشان می دهد به زودی قاعدگی آن ها شروع می شود . این علائم سندرم قبل از قاعدگی(pmc) نام دارد .

راه هایی برای کاهش درد قاعدگی ، ایا شما دوران قاعدگی پر دردی دارید ؟ بسیاری از بانوان چند روز و در طول دوران قاعدگی از درد رنج می برند . عادت ماهیانه معمولا با حالت تهوع ، سر درد ، سرگیجه ، بی حالی و ناراحتی همراه می باشد .

چند آنتی اکسیدان مهم که بدن به آن ها نیاز دارد ، بسیاری از ما نام آنتی اکسیدان را شنیده ایم. آنتی اکسیدان ها یا محافظان رادیکال های آزاد موادی هستند که از آسیب های ناشی از اکسایش جلوگیری می کند.

جملاتی زیبا برای آرامش روح ، اگر نیاز دارید که روح خود را به آرامش و خوشبختی دعوت کنید، پیشنهاد می کنیم که با این مقاله لست مد همراه باشید .