Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Reload Captcha

فال 29 شهریور 99 ، متولدین فروردین: امروز مشکلاتی برای شما پیش می اید که حل کردنش از دست خودتان بر نمی آید و حتما باید از دیگران کمک بگیرید. خودخواهی نکنید و اجازه دهید دوستانتان به شما کمک کنند تا مشکل هر چه سریع تر حل شود.

متولدین فروردین:

فال 26 شهریور 99  ، اطرافیان شما را خیلی دوست دارند و همه ی حرف هایی که می زنند به صلاح شماست. امروز ممکن است انتقاد هایی از شما بکنند که شما را ناراحت می کند بهتر است به جای اینکه ناراحت شوید و از انها دوری کنید خوب به حرف هایشان گوش کنید اگر منظسور حرف هایشان را نفهمیدید از انها بخواهید بیشتر توضیح بدهند تا دچار اشتباه نشوید.

متولدین فروردین:

فال 25 شهریور 99 ،  به خاطر چیزهایی که دارید خدا را شکر کنید. یادتان باشد که شما باید همیشه روی پاهای خودتان بایستید، شما انسان قوی هستید و می توانید به تنهایی در برابر مشکلات مقاومت کنید.

متولدین :

فال 24 شهریور 99،  امروز یکی از اطرافیانتان میخواهد عصبانیتش را سر شما خالی کند . سعی کنید ناراحت نشوید و با صبوری با او حرف بزنید . شما مدام سعی می کنید مثل یک فرد قهرمان مشکلات همه را حل کنید . انتخاب یک شریک مناسب در زندگی راهی بسیار خوب برای نزدیک شدن به هدف است .

متولدین فروردین:

فال 23 شهریور 99 ، مدام سعی دارید در حرف زدن با دیگران رقابت کنید و به آنها نشان دهید از آنها موفق تر هستید. امروز روز خوبی برای شماست تا تمرین کنید و این عادت بد را ترک کنید.

فال 22 شهریور 99 ، متولدین فروردین : شما روز خوبی را شروع کرده اید و بسیار خوشحال هستید. آینده خوبی پیش رو دارید و اطلاع از این موضوع شما را بسیار خوشحال کرده است. موفقیت های جدیدی در کار و روابط شخصی شما به وجود آمده که شما را خوشحال کرده.

فال 20 شهریور 99 ، متولدین فروردین : امروز خبری به شما می رسد که دروغ است . اما فردی که این ماجرا را برای شما تعریف کرده آنقدر با آب و تاب اینکار را کرده که شما باور کرده اید و به دنبال اصل ماجرا نمی روید .

فال 19 شهریور 99 ، متولدین فروردین: امروز شما منتظر خبرهایی از رابطه عاشقانه تان هستید ، نسبت به احساساتتان بسیار حساسیت دارید . اطرافیانتان در دنیای خودشان غرق شده اند و به شما توجه نمی کنند .

فال 18 شهریور 99 ، متولدین فروردین : امروز شما مدام به دنبال هیجان و ترشح آدرنالین هستید. زمان مناسبی برای تفریح های هیجان انگیز انتخاب نکرده اید ، امروز شما کارهای مهم تری برای انجام دادن دارید .

فال 17شهریور 99

شهریور 17, 1399

فال 17شهریور 99 ، متولدین فروردین : یکی از مهم ترین خصوصیات شما خودداری است . این خصوصیت شما می تواند باعث جلوگیری از بسیاری مشکلات شود . بهتر است کمی مسئولیت پذیرتر باشید ، باید به کارهایی که به عهده دارید بیشتر توجه کنید . 

صفحه1 از7